Autor Wątek: Wystawa grzybów, Jarmark Wojewódzki w Łodzi, wrzesień 2012  (Przeczytany 6572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wystawa grzybów, Jarmark Wojewódzki w Łodzi, wrzesień 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Września 10, 2012, 13:24:32 »
Już po jarmarku :) Wystawa łódzkiego Sanepidu cieszyła się olbrzymią popularnością. Grzybów nie było bardzo dużo, ale wystarczyło, żeby ułożyć ładną wystawę. Doskonale prezentowały się w koszach, na mchu. Pogoda dopisała, nie było za gorąco, ale słonecznie. W sobotę cały czas wiał wiatr (grzyby schły na wystawie dość szybko). Okazy, które zarekwirowałam w Chyrowej w większości udało się utrzymać do wystawy w przyzwoitym stanie. Przetrwał tylko najmniejszy muchomor zielonawy, ale udało mi się go skłonić do rozprostowania kapelusza :) Warunki do fotografowania były oględnie mówiąc lekkopółśrednie (ostre słońce i głęboki cień). Mimo tego wieczorem wstawię kilka zdjęć. Niestety nie udało mi się uchwycić piękna wystawy, bo nie dało się przebić przez tłum odwiedzających. Poza tym nie miałam czasu na fotografowanie, bo wspierałam grzyboznawców sanepidowskich i na równi z nimi odpowiadałam na liczne pytania. Po 2-3 godzinach, wszyscy byliśmy mocno skołowani (to normalne przy wystawach). Pracę utrudniał hałas - stoisko zostało usytuowane w pobliżu sceny. Były momenty, że w ogóle się nie słyszeliśmy. Teraz leczę chrypę (ale to nie zwalnia mnie z obowiązku pójścia do pracy, toteż w podskokach wychodzę).

Offline Boguslaw

  • Aktywny
  • Wiadomości: 470
Odp: Wystawa grzybów, Jarmark Wojewódzki w Łodzi, wrzesień 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 04, 2013, 22:35:19 »
Czy są gdzieś zaprezentowane zdjęcia z wystawy?
Baśka u Ciebie w galerii nie ma, na stronie Stowarzyszenia w "Wiadomościach" też nie.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wystawa grzybów, Jarmark Wojewódzki w Łodzi, wrzesień 2012
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 05, 2013, 20:38:19 »
Bogusław, szczerze mówiąc, na tej wystawie nawet nie miałam czasu aparatu wyjąć :)

Offline Boguslaw

  • Aktywny
  • Wiadomości: 470
Odp: Wystawa grzybów, Jarmark Wojewódzki w Łodzi, wrzesień 2012
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 05, 2013, 21:15:26 »
"Sirota" ze mnie, przecież "napisane jak byk"  :-[
"...Poza tym nie miałam czasu na fotografowanie, bo wspierałam grzyboznawców sanepidowskich i na równi z nimi odpowiadałam na liczne pytania... "

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.