Co piszą inni > Atlasy

Zakup atlasów

(1/13) > >>

Baśka:
Ja jestem już zdecydowana na holubinky :) Tylko nie wiem, czy 2 czy 3 sztuki :)

Co do wysyłki za granicę (czyli, że do Polski) mam pewien pomysł, żeby tego uniknąć.
Ale do tego muszę wiedzieć ile i jakich atlasów kto chce. Mam pomysł na Słowację i na Czechy. Potrwa ciut dłużej, ale przesyłka nie będzie kosztowała tyle, ile kosztuje taki 2,5 kilowy atlas :)

Rafał:

--- Cytat: Baśka w Marca 31, 2012, 11:13:37 ---Ale do tego muszę wiedzieć ile i jakich atlasów kto chce.
--- Koniec cytatu ---
Basiu, jeżeli jest taka możliwość to ja jestem chętny na "Gołąbki" i "Veľký atlas húb" :)

Miał ktoś z Was w łapkach ten atlas: "VELKÝ FOTOATLAS HUB Z JIŽNÍCH ČECH" ?
Strona www: http://www.velkyatlashub.cz/index.html

Waldek:

--- Cytat: Rafał w Marca 31, 2012, 13:05:37 ---
--- Cytat: Baśka w Marca 31, 2012, 11:13:37 ---Ale do tego muszę wiedzieć ile i jakich atlasów kto chce.
--- Koniec cytatu ---
Basiu, jeżeli jest taka możliwość to ja jestem chętny na "Gołąbki" i "Veľký atlas húb" :)



--- Koniec cytatu ---

Ja również :)

Baśka:
Rafał, na pewno Rysiek ma tan wielki fotoatlas hub z południowych (chyba!) Czech. Wprawdzie Rysiek ceni go znacznie niżej niż ten słowacki, to jednak ja chciałabym mieć oba :) Rzeczywiście, słowacki jest bardziej zrozumiały i ma lepsze zdjęcia. Ale w tym czeskim jest sporo ciekawych zdjęć grzybów nadrzewnych. Nie dyskutuję co do jakości i dzielę się subiektywną opinią: ja chcę mieć ten atlas bez względu na jego mankamenty. Dla mnie plusów jest więcej niż minusów. Wiem, że nie jestem obiektywna i dobrze mi z tym :)
Czeski atlas (potocznie zwany atlasem 5,5 kg) zawiera dużo gatunków, których brakuje w innych atlasach. Szczególnie dotyczy to nadrzewnych i tzw. "tapetek" . Mam też wrażenie, że nowsze wydanie ma lepszą jakość wydruku zdjęć niż wcześniejsza wersja.
Jakoś dotąd nie miałam okazji oglądać równocześnie starszej i nowszej wersji, więc moje porównanie może być nie do końca rzetelne. Ale piszę cały czas o subiektywnym odbiorze atlasu.
Bez względu na różne ąsi-pąsi prędzej czy później nabędę ten atlas jakimś sposobem :)

Rafał:

--- Cytat: Baśka w Marca 31, 2012, 13:39:23 ---Bez względu na różne ąsi-pąsi prędzej czy później nabędę ten atlas jakimś sposobem :)
--- Koniec cytatu ---
Z tego co zrozumiałem, tego atlasu nie ma nigdzie w sprzedaży. Jedyna możliwość nabycia tego atlasu to chyba tylko kontakt z autorem.

Jeżeli będziesz miała ochotę nabyć ten atlas, to daj znać. Pewnie się przyłącze do zakupów :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej