Autor Wątek: Plan imprez 2012 - komentarze  (Przeczytany 3172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez - komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 18, 2012, 15:36:28 »
To dobrze, że wiesz :)
Ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiem, że Ty wiesz... Możemy się zabawić w Styrlitza z Klossem :)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez - komentarze
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 17, 2012, 13:23:44 »
Uzupełniłam plan imprez o wystawę w Łodzi. Oddział Promocji Zdrowia Wojewódzkiej Stacji Sanitarni-Epidemiologicznej w Łodzi zaprosił nas do współpracy przy organizacji wystawy grzybów w czasie Jarmarku Wojewódzkiego. Szczegóły:
http://grzybiarze.eu/forum/index.php?topic=261.0

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez - komentarze
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 12, 2012, 08:34:34 »
Poprawiłam w planie imprez termin spotkania na Węgrzech - impreza w Bozsvie w tym roku będzie wyjątkowo późno, bo w połowie września.
Termin: 14-16 IX; miejsce: Bozsva, pensjonat Koberc; noclegi z wyżywieniem 13 800,- ft (domki); 16 800,- ft (budynek, pokoje z łazienkami). Dodatkowo płatne uczestnictwo w atrakcjach.
Pomimo, że to impreza na Węgrzech, tym razem się nie wybiorę.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez - komentarze
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 25, 2012, 16:10:27 »
Dopisałam węgierską imprezę: 14-16 IX w Jabloncy Miszkolckie Stowarzyszenie Grzybiarzy organizują spotkanie w węgierskiej wiosce na Słowacji (blisko węgierskiej granicy). Nocleg kosztuje 1500,- forintów od osoby za noc. Jak pisała Marika "do jedzenia coś wymyślą". Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt PW. Ja się nie wybiorę, bo nie dam rady. Wrzesień jest mocno "imprezowy": spotkanie w Beskidzie Niskim, wystawa w Łodzi, Święto Rydza... Jeszcze z Rafałem obiecaliśmy wycieczkę do lasu dzieciom z klasy Agnieszki - jak dla mnie 4 imprezy w miesiącu, to dość :) Więcej nie dam rady. Jeden weekend w domu też się przyda :)

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.