Autor Wątek: Plan imprez 2016 - komentarze  (Przeczytany 1284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Plan imprez 2016 - komentarze
« dnia: Marca 06, 2016, 07:54:26 »
Moi drodzy, zamieściłam w planie te imprezy, o których już coś wiadomo. Jak z pewnością zauważyliście, niektóre terminy są niedoprecyzowane. Na przykład spotkanie wynalazkowe z warsztatami mikroskopowymi, zapisane w sierpniu. Jeżeli będzie susza i bezgrzybie - przeniesiemy na późniejszy termin, kiedy coś już będzie się w lasach pojawiać. Miejsce też ustalimy takie, gdzie będzie szansa znaleźć coś "pod szkiełko". To wcale nie musi być szkło słoikowe :) Wystarczy obiektyw, albo okular :)

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 792
Odp: Plan imprez 2016 - komentarze
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 14, 2016, 08:19:59 »
Mam ochotę na wyjazd lipcowy na Węgry. Dochodzą do mnie jednak głosy ze sztabu związanego z organizacją ŚDM że Kraków i okolice mogą zostać sparaliżowane... Może być problem z powrotem do domu.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez 2016 - komentarze
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 14, 2016, 09:35:54 »
Niestety trzeba się liczyć z paraliżem komunikacyjnym. Myślę jednak, ze ruch związany z ŚDM będzie się trzymał głównych tras. Natomiast przy odrobinie wprawy w posługiwaniu się mapą - będzie można spokojnie przejechać bocznymi drogami. Czas przejazdu może być krótszy niż przy staniu w korkach na głównych drogach.
Plan B: przeczekać gdzieś na Węgrzech, albo Słowacji, w okolicach Nowego Sącza, albo w Beskidzie Niskim :)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez 2016 - komentarze
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 20, 2016, 15:31:36 »
Uwaga!
Uaktualniłam termin Święta Rydza. Tym razem będzie w pierwszy weekend października. Piękna pogoda jest już zamówiona na ten termin, zaś Basia i Kasia mają nadzieję, że rydzów będzie więcej niż w zeszłym roku :)

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.