Autor Wątek: Rozpoczęcie sezonu, 2016  (Przeczytany 8270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anna M

  • Bywalec
  • Wiadomości: 913
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 21, 2016, 10:09:55 »
Przypominam o zamawianiu posiłków. Kto się nie wypowie, uznam, że żywi się we własnym zakresie. Wypowiedziała się jak dotąd Hanka, ja się nie wypowiadam, ale wiem, wiem też czego pod względem wyżywienia spodziewać się po Meli. A reszta?!
Basiu, ciężko mi określić Karola w tym momencie, może się zdarzyć tak, że też będzie chciał obiad. Więc jeśli to nie będzie problem, to On by się określił na miejscu.

Offline Anna M

  • Bywalec
  • Wiadomości: 913
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 26, 2016, 18:14:29 »
Melduję, że około godziny 14:00 dojechałam z Karolkiem do domu. Dziękuję raz jeszcze Markowi i Jego rodzinie za odwiezienie nas do domu. Karolek odstawiony do rodziców.
Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, w miłej i rodzinnej atmosferze. Karol również zadowolony, stwierdził, że Antoś to super kolega i że już się nie gniewa, że tak za nim chodził ;D. Zapowiedział że na następną imprezę też będzie chciał jechać. Dzieciaczki małe i te duże fantastyczne i mam nadzieję, że będą częściej jeździć na nasze imprezy. Otworzę "grzybowe domowe przedszkole" ;D
Orawska Knieja to miejsce, do którego warto wrócić. Gospodarze przesympatyczni.
 

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 792
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 26, 2016, 20:25:01 »
Również się melduje :)
Grzybków troszkę było, miejsce fantastyczne. Na pewno będę tam wracał. Dziękuj wszystkim za wspaniałe spotkanie. Może uda mi się dzisiaj wrzucić zdjęcia :)

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 615
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 27, 2016, 19:06:57 »
Czekamy na relację i zdjęcia... Czy da się coś w tej kwestii zrobić? :D

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 965
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 27, 2016, 20:30:54 »
Melduję się :) Mela dostarczona do domu, rzeczy rozwiezione, ja też już dotarłam. Relację wrzucę jutro przed południem jak się wyrobię z jeszcze jedną terminową robotą.
Tymczasem bardzo dziękuję wszystkim za świetne spotkanie :) Już czekam na następne :)

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 792
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 27, 2016, 21:28:29 »
Jest i galeria :P



Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 615
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 27, 2016, 22:12:27 »
Obejrzałam zdjęcia... piękne, bogato grzybowo :) Musiało tam częściej padać jak u mnie. To teraz Waldku będziesz miał mnóstwo pracy z oznaczaniem tych muchomorów, strzępiaków, zasłonaków, miseczek... ;)

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 792
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 29, 2016, 13:12:10 »
To teraz Waldku będziesz miał mnóstwo pracy z oznaczaniem tych muchomorów
Niestety czasowo u mnie jest średnio... :(

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 792
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 30, 2016, 07:56:20 »
Baśka, napiszesz kilka zdań ze spotkania jak będziesz mieć czas? :)

Offline Hanka

  • Członek Stowarzyszenia
  • Początkujący
  • Wiadomości: 272
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 30, 2016, 15:33:14 »
Dotarliśmy do domu.  :) Bardzo dziękujemy wszystkim za przemiłe spotkanie. Szczególne podziękowania dla organizatorki Baski i dla Anny Marii za profesjonalne zabawianie dzieci. Ania wielkie dzięki  :D Antoś pozdrawia Karola  i niecierpliwie czeka na następne spotkanie.
Waldemar pilnie odrabialiśmy lekcje i wszystkie ciekawe grzyby znaleźliśmy  :) Ucieszyła nas zwłaszcza koronica, kolczakówka i mleczaj (na dwóch stanowiskach) te grzyby widzieliśmy po raz pierwszy. Pod Babią mnóstwo maleńkich siatkolistów, aż strach nogę postawić, znaleźliśmy także gauterię. W lesie coraz więcej grzybiarzy, a grzybów jakby mniej po chłodnym poniedziałku.
To nasze zdjęcia
http://galeria.grzybiarze.eu/albumy/Anna-Gorszczyk/Rozpocz-cie-sezonu-2016-GRZYBY?page=2

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 965
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 30, 2016, 20:40:01 »
Baśka, napiszesz kilka zdań ze spotkania jak będziesz mieć czas?
Błąd, że nie napisałam w niedzielę wieczorem, albo w poniedziałek wcześnie rano. Teraz trudno o czas... Ale napiszę :) Czas to szczegół :)

Offline Anna M

  • Bywalec
  • Wiadomości: 913
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 01, 2016, 10:03:01 »
Dotarliśmy do domu.  :) Bardzo dziękujemy wszystkim za przemiłe spotkanie. Szczególne podziękowania dla organizatorki Baski i dla Anny Marii za profesjonalne zabawianie dzieci. Ania wielkie dzięki  :D Antoś pozdrawia Karola  i niecierpliwie czeka na następne spotkanie.
Aniu z tym profesjonalizmem przesadziłaś. Karol też jest zachwycony Antosiem. Z niecierpliwością czeka na kolejne spotkanie.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 965
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 05, 2016, 05:14:54 »
Obiecałam relację, oto ona.

Sezon oficjalnie jest już otwarty. Miejsce wprost wymarzone - położony wśród lasów dom wyposażony we wszystko co potrzebne. Miejsce na uboczu, wokół cisza. Słychać szum wody z pobliskiego potoku, wiatr i śpiew ptaków. Wieczorem można było obserwować świetliki. Dzieci też miały się gdzie wyhasać, trampolina i basen były w ciągłym użytku.
Bliskość lasu też stanowiła atut. Dzieci nie zdążyły się zmęczyć, ani znudzić dojściem, od razu włączały czujniki i zawsze coś udało się znaleźć. Owszem, było sporo ceglasi, których świetność minęła kilka dni wcześniej. Jednak było do czego aparat przyłożyć, a i w koszyku coś się znalazło. Po powrocie porównywanie, oglądanie i niekończące się rozmowy o wszystkim, w pełnej ciepła i humoru atmosferze.
Dodatkową atrakcją były hodowane przez gospodarzy kozy. Można było się z nimi zaprzyjaźnić, albo tylko obserwować. Amatorów na świeżo udojone mleko i "jeszcze ciepły" ser też nie brakowało.
Nie wiem jak Wy, ale ja mam wielką ochotę znowu tam pojechać :)

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 792
Odp: Rozpoczęcie sezonu, 2016
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 05, 2016, 08:29:21 »
Obiecałam relację, oto ona.
Dzięki :)

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.