Rozmowy o przyrodzie > Piękna Polska

Z Rafałem w Muzeum Lotnictwa.

(1/6) > >>

Paweł:
Owego czasu a było to dzisiaj tj. 11.05. roku teraźniejszego wyrwało mnie ku miejscowości zwanego Krakowem a dokładniej do znanego Wam Gościa imieniem Rafał.  :) Przed ostatecznym celem jakim było Muzeum Lotnictwa wpadłem na zaproszenie Rafała do Jego domu gdzie poznałem przesympatyczną rodzinkę którą przy okazji ciepluśko pozdrawiam.  :)
Czasu było niezbyt wiele więc darowaliśmy sobie tygodniową libację i wynajęcie jakieś dobrej restauracji w wyniku czego po miłej pogawędce z rodzinką Rafała podskoczyliśmy o tzw. rzut aparatem do wcześniej wspomnianego muzeum.
Lotnictwo wojskowe to mój oprócz innych zainteresowań moje skrzywienie przeszłościowe z którego leczyć się nie mam zamiaru.
Rafał, dzięki za oprowadzenie i do zobaczenia pewnie niebawem a gdzie to już się coś pewnie wymyśli.  ;)

http://www.galeria.nagrzyby.pl/v/users/z__bek/127/?g2_page=1

Rafał:
Paweł, dzięki za odwiedziny naszych skromnych progów. Cieszę się, że mogliśmy kolejny raz razem pospacerować i zrobić kilka fotek (tym razem udało mi się zrobić kilka Twoich portrecików) :)

Widzę, że pomimo pewnych trudności (albo lenistwa, bo nie chciało nam się wyjść z hangaru) udało Ci się złapać lądujący helikopter/śmigłowiec (niepotrzebne skreślić :) ) http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/938442-1/DSC_2668.JPG

A oto wspomniane fotki.


Paweł:
Za portreciki podziękował, pewnie je wykorzystam.  ;)
Lądujący helikopterośmigłowiec mnie wkurzył bo przyleciał nie wtedy kiedy trzeba. Mógł poczekać aż wyjdziemy z hangaru a nie tak lądować bezczelnie kiedy byliśmy w środku.
Co do samolotów to mam zamiar ( znam już miejsca polowania ) połapać te "żyjące" pasażerskie. Myślę oczywiście o nisko latających z Balic.
Tymczasem również dzięki za towarzystwo. Nareczka.  :)

Rafał:

--- Cytat: Paweł w Maja 12, 2012, 00:33:12 ---Za portreciki podziękował, pewnie je wykorzystam.  ;)
--- Koniec cytatu ---
Proszę bardzo :)


--- Cytat: Paweł w Maja 12, 2012, 00:33:12 ---Co do samolotów to mam zamiar ( znam już miejsca polowania ) połapać te "żyjące" pasażerskie. Myślę oczywiście o nisko latających z Balic.
--- Koniec cytatu ---
W takim razie czekam na telefon, kiedy znowu pojawisz się w moich okolicach :)

Anna M:
Panowie super wycieczka. Jeszcze mnie nie było w tym muzeum, ale widać, że warto się tam wybrać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej