Wokół stołu > ... i coś do popicia

Wina z półek sklepowych

<< < (4/5) > >>

Rafał:

--- Cytat: Paweł w Lutego 14, 2012, 19:35:03 ---Rafał, opis opisem ale ja tak przyszłościowo miauknę cobyś pokazał co potrafisz razem z aparatem w kwestii wygladu tak ślachetnego trunku.
--- Koniec cytatu ---
Wino jest na tyle ciemne, że nie jestem w stanie zrobić takiego zdjęcia jak bym chciał :( Jak wyszło, tak wyszło.

Anna M:
Rafał fajne zdjęcie :)

Paweł:
A na dole tacka coby wino można było zlizać bo chyba do zlewu nie wylewałeś ?  ;D

Rafał:

--- Cytat: Paweł w Lutego 22, 2012, 23:22:46 ---A na dole tacka coby wino można było zlizać bo chyba do zlewu nie wylewałeś ?  ;D
--- Koniec cytatu ---
Nie, nie wylewałem. Jak kieliszek się napełnił, to zrzucałem fotki i patrzyłem co można jeszcze poprawić. Jednocześnie delektowałem się winkiem. Po opróżnieniu kieliszka były kolejne fotki. Kieliszek znowu się zapełnił. Kolejna degustacja.
W międzyczasie wino się skończyło i ... zepsuł mi się aparat :( Nie wiem dlaczego, ale za żadne skarby nie mógł ustawić ostrości  ;)

Paweł:
Pewnie nie wyczytałeś w instrukcji swojego aparatu że Twój nikon po godzinie 22.00 może być nie w pełni kompatybilny z AF w relacji aparat-obiektyw.  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej