Spotkania > Wystawy, targi, wydarzenia

VII Piknik Rodzinny w Dobranowicach

(1/4) > >>

Baśka:
Moi drodzy, w tym roku impreza wypada tydzień po naszym rozpoczęciu sezonu, czyli 27 czerwca 2015 :) Do ogarnięcia mamy jak zwykle wystawę grzybów :) Już dziś zapraszam; ramy czasowe jak dotychczas, czyli początek o 10:00, zakończenie jak program się wyczerpie i pogoda pozwoli, czyli między 15:00 a 17:00. Bardzo proszę, weźcie pod uwagę w swoich planach tę imprezę :) Gdybyście byli tak mili i zgłosili akces, można byłoby zrobić harmonogram dyżurów na wystawie, co pozwoliłoby połączyć pracę z wypoczynkiem i zabawą; poza tym nikt nie byłby przeciążony pracą.
Ja już rezerwuję czas :)
Pogodę też już zamawiamy :)

Baśka:
Kochani, pokazał się program, można go przeczytać pod linkiem:
http://www.wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/7-piknik-rodzinny-dobranowice/

zapraszam do wspólnej zabawy :)

Waldek:
Byłem w terenie poszperać za grzybkami... Bieda! Takiego sezonu to nie pamiętam. Chyba w zimie jest lepiej... :(

Baśka:
Ja też byłam dziś w pustym lesie. Nawet na wystawę nie było czego zebrać. Przywiozłam jedną sztukę podgryzionego żółtoporego. Drugi był tak zgryziony, że ciężko go było poznać, za to już pleśniał. Widziałam jeszcze jakąś gąskę, ale rozpełzła się kiedy ją próbowałam zebrać. Nawet nadrzewne wyznikały. Przypominam sobie o różnych weteranach poupychanych w różne zakamarki. Damy radę :)

Baśka:
Do zobaczenia w Dobranowicach :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej