Autor Wątek: Chwalimy się :)  (Przeczytany 10239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gosha

  • Członek Stowarzyszenia
  • Nowy
  • Wiadomości: 44
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #30 dnia: Września 26, 2018, 10:42:18 »
Baśka, jesteś wielka:)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #31 dnia: Września 09, 2022, 18:49:33 »
Może trochę przedwczesny post, bo jeszcze nie ma się czym chwalić (i oby później było), jednak trzymajcie kciuki i oglądajcie jutro (sobota, 10.09.2022) Pytanie na śniadanie, w czasie 9:00-9:30. Prawdopodobnie po emisji będzie link do wklejenia. Temat, który mnie średnio kręci, mianowicie wielkie, rekordowe okazy. Poszukiwałam dzisiaj. Największy był zdecydowanie telewizor kineskopowy. Nie wzięłam, bo za ciężki :) Okaz na 102! Oczywiście odpada w przedbiegach w konkurencji z wanną, którą widywaliśmy na Słowacji. Pamiętacie ją jeszcze?

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #32 dnia: Września 13, 2022, 13:00:27 »

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #33 dnia: Września 13, 2022, 19:11:55 »
Obejrzałam Basiu :) Brawo, choć troszkę krótko ;)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #34 dnia: Września 14, 2022, 07:00:38 »
Cóż, śmierć królowej Elżbiety II zdominowała wszystkie programy, ten też :)

W ogóle mam wrażenie, że temat grzybów, to taka zapchajdziura, byle tylko odhaczyć w rozpisce. Padają pytania, mało kto słucha odpowiedzi, przy kolejnym spotkaniu pytają o to samo...

Tym razem przynajmniej było spokojnie na wizji. Wcześniej przypilnowałam koszyka, bo znowu panowie od scenografii chcieli rozkładać (bo tak będzie ładnie wyglądało). Nie zgodziłam się na rozstanie z koszykiem nawet na kilka sekund. Tak jak przypuszczałam, poprzednio nie zrozumieli o co chodzi. Temu aktywniejszemu w nierozumieniu zaproponowałam (skoro się tak dobrze zna na grzybach), żeby sam wystąpił; żeby sobie w przeddzień pobiegał po lesie i zebrał grzyby do pokazania, potem przejechał 300 km w każdą stronę, oddał koszyk koledze (który wyjmie przygotowane okazy, położy je gdziekolwiek nie informując o tym), a na wizji niech się przekona, że przygotowanych okazów, o których właśnie zaczął opowiadać, po prostu nie ma :)
Tym razem chyba wreszcie dotarło.
W razie następnej okazji - i tak będę ostrożna - nie oddam koszyka :) Albo tak się zorganizuję, że w koszyku będą tylko materiały ozdobne, zaś grzyby potrzebne do samego pokazu będę miała w odpowiednim pojemniku w plecaku... Bo plecaków nie tykają :)
 

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #35 dnia: Września 14, 2022, 08:53:34 »
Fanie Basiu, że udało Ci się pojechać.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #36 dnia: Września 14, 2022, 21:56:11 »
Doznaję uczuć mieszanych. Pogadamy przy najbliższej okazji. Szczególnie interesuje mnie stosunek jakości do ceny, czyli czy skórka warta wyprawki :)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Chwalimy się :)
« Odpowiedź #37 dnia: Września 18, 2022, 12:22:30 »
A to dzisiejsze :) Link do całości, moje wejście zaczyna się o 10:54 :) czyli 1:50:33 w programie :) Trochę inaczej, bo online, czasem trochę zakłóceń (pewno mikrofon zbiera też dźwięk z głośnika komputera).

https://www.youtube.com/watch?v=yhyU69p4ArI


 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.