Autor Wątek: Quiz grzybowy  (Przeczytany 2510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Quiz grzybowy
« dnia: Sierpnia 23, 2020, 09:23:31 »
Dla urozmaicenia proponuję Wam mój pierwszy Quiz. Osobiście nad nim pracowałam dość długo, dlatego proszę nie ignorować, tylko rozwiązywać :P ;) To forma edukacji dla wszystkich. Proszę o uwagi. Jak już opanuję w miarę tę aplikację, to może da się pousuwać niektóre niedociągnięcia :D Możliwości jest tam naprawdę dużo, ale żeby to wszystko ogarnąć, trzeba sporo czasu. Można opracować np. pokój zagadek...
https://view.genial.ly/5f1abfc1fbeabf0cf7b3c4d2/learning-experience-challenges-grzyby

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Quiz grzybowy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2020, 10:27:44 »
bardzo fajny pomysł. Wrzucę go na stronę.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Quiz grzybowy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2020, 16:06:26 »
Aniu, ponieważ już poprzednio konsultowałam, rozwiązuję już prawie na pamięć :)
Ale na poważnie. Przetestowałam na osobie, która nie zna się na grzybach. Obie mamy te same spostrzeżenia: bardzo dobrym pomysłem są linki do informacji.
Mnie cieszy informacja, że trzeba sobie samemu liczyć punkty. Wiadomo, czego się spodziewać. W odróżnieniu od innych quizów (gdzie wiadomo tylko ile punktów się zdobyło) jest możliwość poszerzenia swojej wiedzy. Oczywiście też nie pamiętam po przejściu wszystkich pytań, pod jakim numerem (cyfrą) jest ukryty borowik szlachetny :) Nie wiem też, co z tą informacją zrobić, ale nie śledziłam wszystkich quizów w Bibliotece :).
Podsumowując: Aniu, bardzo mi się podoba to co zrobiłaś :).

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.