Spotkania > Wystawy, targi, wydarzenia

XI Spotkanie Miłośników Beskidu Niskiego

(1/5) > >>

Ania:
Jakiś czas temu zostałam poproszona przez Bartka Wadasa (właściciela i administratora portalu http://www.beskid-niski.pl/) o przygotowanie prelekcji, czy też prezentacji o grzybach Beskidu Niskiego. Trochę czasu mi zajęło jej przygotowanie. Długo zastanawiałam się nad koncepcją, doborem zdjęć itp., bo wiadomo, że wszystkich grzybów nie jestem w stanie przedstawić. Postanowiłam pokazać grzyby chronione, z którymi miałam do czynienia. Inne podziały nieformalne też wykorzystałam i pokazałam grzyby podziemne, miseczkowate, krzaczki i pałeczki, maczużniki, galaretki i inne ciekawsze formy grzybów. Prezentacja zaciekawiła uczestników, a w niektórych odżyło zapomniane zamiłowanie do grzybów.

Baśka:
Brawo Aniu :) Wiadomo, że wszystkich grzybów pokazać się nie da (bez względu na kryterium, które się przyjmie przy doborze), jednak jeżeli chodzi o Beskid Niski - wiesz o jego grzybach prawie wszystko. Żałuję, że nie mogłam zobaczyć tej prezentacji na żywo. Ale może kiedyś powtórzysz przy jakimś spotkaniu?

Waldek:
A może Aniu napiszesz parę zdań i zrobimy małą informację na stronę główną? :)

Ania:
Spróbuję coś wymodzić :)

Waldek:

--- Cytat: Ania w Listopada 22, 2015, 20:55:10 ---Spróbuję coś wymodzić :)


--- Koniec cytatu ---
Super :)
Szkoda że nie udało się nam spotkać w BN w tym roku. Wysowej oczywiście nie liczę :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej