Co piszą inni > Atlasy

Zakup nowego atlasu L. Hagary

<< < (2/10) > >>

Baśka:
Podzieliłam wątek, będzie łatwiej znaleźć :)
Jak tak dalej pójdzie, będę musiała pożyczyć furgonetkę :)

Boguslaw:
Kobieto ;-), z tych osób które są zainteresowane (łącznie z tymi poza forum) ja mam już ponad 30 czyli ponad 120 kg mykologicznej wagi.
Każdemu zainteresowanemu odpowiadam standardowym mailem czyli namiarem  na Twój e-mail i danymi do przelewu.
Trzymamy się tego (?), że czyj przelew pojawi się do 16 grudnia to jest ujęty w zamówieniu.

Poza tym, dostaję dużo bardzo pozytywnych opinii o całej akcji, którą wzięłaś na swoje barki.
Nie chcę Ci "kadzić", robisz bardzo dużo, bardzo dobrej roboty :-)

Baśka:
Mężczyzno :) Oczywiście, że tego się trzymamy. Czyj przelew nie pokaże się 16 grudnia - czeka na następną transzę :)
Póki co daję radę, jak nie dam - pogadam z kolegą dysponującym busem :)
Bez paniki, kto się nie załapie w grudniu - następna partia może być w lutym, kolejna w marcu. Spokojnie. Atlas nie zniknie ze sprzedaży w miesiąc. Przypuszczam, że co najmniej do maja nie będzie problemu :)

Boguslaw:
"Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu" więc w maju ???
Będę miał do sprzedaży przez Allegro w opcji "licytacja" "Holubinki" !!!
Podaj mi proszę, dystrybutora gdzie tą pozycję można kupić  :P
Teoretycznie "Holubinki" są w sieci, praktycznie książki chyba nic nie zastąpi.

Baśka:
Sprawdzałam przed chwilą i martinus i ePlanet mają niedostępne. Zauważyłam też uwagę, że dodruk nie jest przewidziany. Tak więc pozycja niedostępna u tych dystrybutorów. Spróbuję jeszcze poszukać innego dystrybutora, może w Czechach jeszcze się gdzieś te Holubinky ostały.

U Czechów to samo. Neni, albo vypredano. Dodruku nie ma w planach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej