Co piszą inni > Atlasy

Nowy atlas o borowikowatych

<< < (3/7) > >>

Baśka:
Bogusławie, ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiem, że Ty wiesz co mi chodzi po głowie. Wchodzisz w to? Jeżeli zainteresowanie będzie takiej jak poprzednio, to chyba damy radę jak poprzednio :) Zadzwoń, albo pisz, to dogadamy szczegóły.

PS
Przeczytałam maile po wpisaniu powyższego :) Tak więc podsumuję: wiedziałam, że Ty wiesz, że ja wiem co Tobie chodzi po głowie :)

Baśka:
Kochani :)
Nie ma ludzkiej siły, żebyście mieli ten atlas na gwiazdkę, ale jednak gwiazdka jest :)
Kupiłam zamówione atlasy po promocyjnej cenie! W dodatku bank przewalutował korzystnie, więc wyszło 111 zł za sztukę :)
Czekam niecierpliwie na informację kiedy mogę odebrać :) Za to całkiem spokojnie zbieram materiał na opakowania do wysyłki :)

Boguslaw:
Za to Cię wszyscy podziwiamy, szanujemy i uwielbiamy :-)
Pomimo, że będzie z opóźnieniem to szczerze, jest to PIĘKNA GWIAZDKA  :D

Ps. Dane do przelewów prześlesz na e-maile?

 :D  :D  :D

Baśka:
Cieszę się, że zaakceptowałeś spóźnialską gwiazdkę :)
Przeglądałam ceny przesyłek pocztowych, kurierskich, itp. i trochę mi szczęka spadła. Od poprzedniej akcji atlasowej ceny poszły zdecydowanie w górę.

Poniżej zestawienie kosztów przesyłek wg ceny malejąco:


64,99 - UPC
23,00 - pocztex24
22,99 - DPD
19,90 - orlen
16,99 - Geis, FedEx, InPost-kurier, DHL
14,99 - paczka48
8,44 - paczkomaty
7,00 - kioski ruchu

Boguslaw:
Szanowni forumowicze, myślę, że aby Basi zaoszczędzić biegania/jeżdżenia z pokaźnymi przesyłkami po różnych "dostawcach", to proponuję wybrać jednego z  tych (mi obojętne który)
14,99 - paczka48
8,44 - paczkomaty.
Basia załatwi wtedy wysyłkę jednorazowo.

Ci którzy odbiorą osobiście, to wiadomo ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej