Autor Wątek: Modele TT Kolej - ekspozycja :)  (Przeczytany 1641 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Modele TT Kolej - ekspozycja :)
« dnia: Marca 17, 2012, 17:55:11 »
Coś dla dużych chłopców i małych dziewczynek.  ;) Już nawijam.
Niedawno do mojej skrzynki emailowej zapukał gołąb pocztowy z wieścią od Krzyśka iż 17 i 18 Marca odbędzie się jak co roku spęd miłośników kolei a dokładniej ludzi pasjonujących się "żywym" modelarstwem kolejowym.
Krzyśkowi dziękuję za przypomnienie o tej imprezie bo pewnie bym przegapił i szlag by trafiła taka gratka.
Modelarze "rozwalili się" na sali gimnastycznej szkoły jakieś tam w Sosnowcu.
Ludzi jak mrówków a dodatkowym utrudnieniem dla fotografującego czyli mnie było to że modele były odgrodzone od ludzi taśmami więc z obiektywu makro nici coby sfotografować wnętrza tych wspaniałych modeli wielkości nieco grubszej niż najgrubszy kciuk opasłego faceta.  :D
Nic to, założyłem tele i próbowałem nieco pokazać piękno tego wspaniałego hobby i trochę drogiego.
Pociągi jeździły, semafory świeciły, normalny ruch na kolei...Zapraszam.  :)


Offline Rafał

  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Modele TT Kolej - ekspozycja :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 17, 2012, 22:42:22 »
Paweł, z ogromną przyjemnością oglądnąłem Twoją foto relację. Chyba każdy facet, ten duży i ten mały chciałby się pobawić takimi kolejkami :)

Dwa słowa o zdjęciach. Szczerze Cię podziwiam, że na takiej wystawie, gdzie zawsze panuje potworny ścisk i tłok, chciało Ci się robić zdjęcia. Nawet pomimo tych trudności, fotki udały się rewelacyjnie :)

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Modele TT Kolej - ekspozycja :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 18, 2012, 08:57:26 »
Takie już życie Rafał że się raz fotografuje w gąszczu krzaczków a raz ludziów.  :D Niedługo znowu pewnie mnie gdzieś wyniesie, niedługo znaczy w każdej chwili. Dzięki.  :)

Offline Rafał

  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Modele TT Kolej - ekspozycja :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 19, 2012, 19:26:30 »
Takie już życie Rafał że się raz fotografuje w gąszczu krzaczków a raz ludziów.  :D
Mogę latać z aparatem po najgęstszych krzaczorach ale jak widzę gąszcz ludzi to aparatu nawet nie wyjmuję z torby.

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.