Pogaduszki > O wszystkim i o niczym

Nasze patenty czyli co lepsze kaszaloty

(1/4) > >>

Paweł:
Rafał, Ty mnie tu nie wkręcaj w produkcję jakichś suszek.  ;) Poza tym nie mam instrukcji jak ja te suszki mam "wyprodukować" i co zebrać.  :P I... a pewnie bym coś jeszcze wymyślił.  ;D
Jak nie będzie padało a może to być jutro to jak nie wyjadę gdzieś w plener z aparatem to się tam przejdę, znajdę i wezmę.
A do zbadania ew. to mogę Ance lub Waldkowi podrzucić jakoś. Tylko jeszcze nie wiem czy mi się chce, leń przeze mnie przemawia.  :D

Anna M:

--- Cytat: Paweł w Maja 12, 2012, 17:07:13 ---Rafał, Ty mnie tu nie wkręcaj w produkcję jakichś suszek.  ;) Poza tym nie mam instrukcji jak ja te suszki mam "wyprodukować" i co zebrać.  :P I....a pewnie bym coś jeszcze wymyślił.  ;D
Jak nie będzie padało a może to być jutro to jak nie wyjadę gdzieś w plener z aparatem to się tam przejdę, znajdę i wezmę.
A do zbadania ew. to mogę Ance lub Waldkowi podrzucić jakoś. Tylko jeszcze nie wiem czy mi się chce, leń przeze mnie przemawia.  :D

--- Koniec cytatu ---
Sam wyżej napisałeś, że podrzucisz ciekawe rzeczy :P

Paweł:
Ale nie napisałem że to będą grzyby.  :P

Anna M:

--- Cytat: Paweł w Maja 12, 2012, 17:22:56 ---Ale nie napisałem że to będą grzyby.  :P

--- Koniec cytatu ---
Kaszalota mi wysuszysz? ;D

Rafał:

--- Cytat: Anna M w Maja 12, 2012, 17:51:26 ---Kaszalota mi wysuszysz? ;D
--- Koniec cytatu ---
No i znowu się popłakałem ze śmiechu  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej