Wokół stołu > ... i coś do popicia

Wina z półek sklepowych

(1/5) > >>

Paweł:
Zapraszam degustatorów win białych, różowych i czerwonych.  :)
Aktualnie siedzę przy delikatnym oświetleniu choinki więc prawie po ciemku, przeglądam sobie stronę i tu może być zaskoczenie bo stronę niezwykle rozbudowaną o tematyce kolejowej ( takie hobby ) i otworzywszy barek wziąłem sobie jakieś czerwone winko półsłodkie.
Piszę "jakieś" bo w pokoju nieco ciemno a etykiety zbytnio nie widzę.  :)
Generalnie preferuję winka czerwone słodkie w przeciwności do Agi która lubi bardziej wina białe.  :)

Rafał:

--- Cytat: Paweł w Stycznia 02, 2012, 23:25:15 ---Generalnie preferuję winka czerwone słodkie
--- Koniec cytatu ---

Paweł, w takim razie Porto jest stworzone specjalnie dla Ciebie  :D

Hudy:
E tam jakieś zgniłe winogrona :P

Paweł:
Rafał, wezmę pod uwagę.  :) Być może już testowałem w swoim długaśnym życiu ale mogło mi to umknąć.
Jutro sobie siądę i napiszę coś więcej na temacik tego co lubię, co testowałem a czym ew. plułem na odległość.  ;) :)

Rafał:

--- Cytat: Paweł w Stycznia 02, 2012, 23:47:35 ---Jutro sobie siądę i napiszę coś więcej na temacik tego co lubię, co testowałem a czym ew. plułem na odległość.  ;) :)
--- Koniec cytatu ---

Już od dawna noszę się z pomysłem spisywania konkretnych win, które mi smakują ale jak do tej pory nie udało mi się tego zrobić :(

Paweł, dzięki za ten temat. Może mnie wreszcie zmobilizuje do takich cennych zapisków :)


No to na pierwszy rzut, coś sylwestrowego. Białe, słodkie wino musujące Martini Asti. Jak dla mnie super, z wyraźną owocową nutą.

Druga przyjemność dla podniebienia to Cockburn's Fine Ruby Port. Ruby to młode, trzyletnie Porto o owocowym aromacie i pięknym rubinowym kolorze :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej