Spotkania > Wyjazdy

Kulig 2013

(1/16) > >>

Baśka:
Moi drodzy,
najwyższy czas pomyśleć o kuligu. Tym razem wypadło na Przełęcz Knurowską. Byliśmy tam już latem i dobrze się tam czuliśmy, więc przypuszczam, że w zimie będzie nam tam równie dobrze. Wstępnie zarezerwowałam cały ośrodek. Zapraszam wszystkich chętnych do spotkania i rekreacji.
Bez zbędnych ceregieli poniżej przedstawiam szczegóły:

termin
11-13 stycznia 2013

miejsce
Przełęcz Knurowska

ceny
nocleg – 25,-
obiad – 15,-
śniadanie, kolacja – 10,-
kulig – w trakcie negocjacji

potwierdzenie
zaliczka w wysokości 20 zł od osoby płatna do 3 stycznia na konto Stowarzyszenia
dane do przelewu
78 1050 1445 1000 0090 7598 6001 ING Oddział w Krakowie
Stowarzyszenie Na Grzyby
Dobranowice 183
32-020 Wieliczka

link do strony gospodarzy
http://www.przeleczknurowska.pl/


Lista uczestników

1. Baśka (zaliczka)
2. Bubu (zaliczka)
3. Waldek (potwierdzenie)
4. Weronika (potwierdzenie)
5. Michał (potwierdzenie)
6. Bynio (potwierdzenie)
7. Daria (potwierdzenie)
8. Maja (potwierdzenie)
9. Gosha (zaliczka)
10. Andrzej K. (zaliczka)
11. Bogusia (zaliczka)
12. Andrzej (zaliczka)
13. Bożena (zaliczka)
14. Hania (zaliczka)
15. Grzegorz (zaliczka)
16. Ewa (potwierdzenie)
17. Ryszard (potwierdzenie)
18. Mela (zaliczka)
19. Antek (zaliczka)
20. Zbyszek (wstępnie)
21. Ewa Z.
22. ...
35.

Anna M:
Już zazdroszczę, bo jak zwykle zajęcia na uczelni nie pozwalają na chwilę relaksu.

Waldek:
Ja się wybieram. Nie wiem jednak jeszcze w jakim składzie. Dam znać a ciągu najbliższych dni.

Baśka:
Anna M., trudno zsynchronizować imprezę z Twoimi zajęciami. Ale przynajmniej masz już z górki. Niedługo problem zajęć w weekend przestanie Cię dotyczyć. Końcówka studiów zleci szybko, zobaczysz.

Anna M:

--- Cytat: Baśka w Grudnia 13, 2012, 10:35:03 ---Anna M., trudno zsynchronizować imprezę z Twoimi zajęciami. Ale przynajmniej masz już z górki. Niedługo problem zajęć w weekend przestanie Cię dotyczyć. Końcówka studiów zleci szybko, zobaczysz.

--- Koniec cytatu ---
Nawet mi nie mów. Jak się uczelnia ogarnie to może do połowy przyszłego roku akademickiego zdąży mi podać prowadzącego seminaria. A Ty mnie straszysz, że studia szybko zlecą. ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej