Autor Wątek: Z BP w RPA :)  (Przeczytany 1923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Z BP w RPA :)
« dnia: Maja 27, 2012, 20:55:06 »
W życiu trzeba prawie wszystkiego spróbować. No więc spróbowałem. ;)
Tym razem pewien koncern paliwowy a żeby mu reklamy nie robić napisze jeno w skrócie że nazywa się BP. ;) Wysłał w pewien sobotni dzień swoich pracowników z rodzinami w diabły a dokładniej w diabły prehistoryczne do...RPA. :)
Można by pomyśleć że się zbytnio nie wysilił bo kto wysyła ludzi do RPA na jeden dzień. A jednak. :)
W pakiecie jednodniowej wyprawy zafundowali darmowe żarcie, picie i zabawę czyli dla każdego coś miłego. Jadła i popitku było mnóstwo zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Każdy mógł usiąść za stołami i nie bacząc na kalorie i brak cennika wcinać ile chciał i jak chciał. Dodatkami były pamiątkowe upominki żeby naród szybko nie zapomniał u kogo zostawia niezłą kasę za tak tanie u nas paliwo. ;)
Ludziska bawili się nieźle przy muzyce, śpiewów i tańców wszelakich a lubiących napoje typu piwo nie martwili się o powrót bo odwóz szanowny organizator również zapewniał.
A wszystko to w otoczeniu ładnej przyrody w towarzystwie ruszających się dinozaurów i ogromnego placu zabaw dla dzieci. Dla dzieci to pojęcie umowne to bawili się tam nie tylko dzieci ale i dorośli. I o dziwo wszystko się bawiło w sympatycznej atmosferze i nikt tam nie zachowywał się jak przysłowiowy baran po spożyciu.
A teraz może mniej „lania wody” i czas wytłumaczyć tą nazwę RPA. :) Oczywiście nie jest to wyjazd do tego Państwa a do ośrodka o nazwie Rodzinny Park Atrakcji niedaleko Rybnika.
Tytułem dodatku dorzucę że oprócz tzw. Imprez integracyjnych firma ta organizuje co roku pikniki rodzinne i „stawia” :) Więc myśmy też się stawili rodzinnie coby miło spędzić ten czas wspólnie się bawiąc a ja oczywiście nie mogłem nie zabrać mojego towarzysza lasów i pól czyli mego aparatu dzięki któremu zapraszam na trochę foteczek z tej imprezy. :)


Offline Andrzej K.

  • Członek Stowarzyszenia
  • Aktywny
  • Wiadomości: 651
Odp: Z BP w RPA :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 28, 2012, 11:17:55 »
Paweł,całkiem niezły ten RPA  :)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Z BP w RPA :)
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 29, 2012, 20:25:14 »
Dementuję, jakobym była kiedykolwiek i z kimkolwiek w RPA.

B. P.

Offline Rafał

  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z BP w RPA :)
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 30, 2012, 00:22:30 »
Normalnie murzynek Bambo :) http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/943905-1/DSC_3436.JPG

Dzięki Paweł za wirtualną wycieczkę do RPA :) Fajnie, że jest coraz więcej takich miejsc gdzie można odpocząć z całą rodzinką. Musimy się tam kiedyś spotkać.

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Z BP w RPA :)
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 30, 2012, 08:21:29 »
Mnie tu Rafał chodzi "po łbie" Ustroń w pierwszej kolejności.  ;)

Offline Hudy

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1 508
Odp: Z BP w RPA :)
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 30, 2012, 09:23:34 »
Dementuję, jakobym była kiedykolwiek i z kimkolwiek w RPA.

B. P.
;D

Offline Rafał

  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Z BP w RPA :)
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 30, 2012, 10:13:46 »
Mnie tu Rafał chodzi "po łbie" Ustroń w pierwszej kolejności.  ;)
Może być :)

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.