Nasze artykuły > Nasze publikacje

Chwalimy się :)

(1/8) > >>

Ania:
Może to nie jest rozprawa naukowa, ale też o grzybach. Nazwijmy to rozmową, wywiadem, czy jak tam kto chce. Ukazało się to w lokalnym piśmie, w ubiegłym roku. Zapraszam do lektury tych, którzy jeszcze nie czytali :)
strona 23
http://www.miejscepiastowe.pl/asp/pliki/Piastuny/lipiec-sierpien_2013.pdf

Waldek:
Aniu, jeszcze raz gratulacje :)

Baśka:
Aniu, przeczytałam kolejny raz :) Gratuluję :) Bez względu na klasyfikację - to bardzo dobry tekst - i to się liczy :)

Ewar:
Przeczytałam po raz pierwszy. I jakoś mi tego mało. Mogłabym tak czytać i czytać...
Rzadko się zdarza taki jasny, klarowny i zrozumiały przekaz.
Opowiedziałaś, nie popisując się swoją wiedzą, choć wszyscy wiemy, że masz jej bardzo dużo, w sposob zrozumiały dla wszystkich o swojej pasji, przyjemności i radości jakiej przysparza Ci obcowanie z przyrodą.
Z tego wywiadu wnioskuję, że dla Ciebie wszędzie dobrze, ale w lesie najlepiej.  ;)
Skąd ja to znam??
Tak trzymaj, Aniu.  :)

Boguslaw:
Ja pierwszy raz czytam ten artykuł; jest i merytorycznie, i zajmująco :-)
Czytając go, to można by powiedzieć, że Twoją pasję widać, słychać i czuć ;-)
Tak ładnie i składnie formułujesz tam swoje wypowiedzi, że pewnie przed drukiem ze trzy adiustacje tekstu były  :P

Natomiast nie zaprezentować tu na forum, jakieś fotorelacji z wystawę fotografii „Grzyby w obiektywie Anny H.” to "nie teges" (jak to slangowo, nagminnie mawia mój pewien znajomy i co mnie trochę irytuje) czyli nieładnie, nie w porządku  :(
Jak masz jakieś zdjęcia, to napraw to i zrób, żeby było "ten teges", "teges"   ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej