Rozmowy o przyrodzie > Piękna Polska

Rezerwat "Zimny Dół" Jura Krakowsko - Częstochowska

(1/2) > >>

Paweł:
Kto lubi zapuszczone i mniej znane a przepiękne miejsca Jury temu radzę się wybrać z...Pawłem.  ;)
Dziś fragment jeno mało znanego i uczęszczanego a zwłaszcza mniej uczeszczanego szlaku czarnego. Zapraszam na totalną Jurajską dzicz czyli rezerwatu "Zimny Dół"
Do opowiadań na temat Jury miałbym wiele, wszak relacje z wypadów nie są mi obce. Ale może jeszcze poczekam jak tu zacznie wszystko hulać, również pod kątem strony gł. A dziś zapraszam na fragmencik skalnych wędrówek...


http://www.galeria.nagrzyby.pl/v/users/z__bek/122/?g2_page=1

Waldek:
Piękna dolinka. Odwiedzam ją czasem i pobliską Dolinę Mnikowską. Mam do nich ok 20 km :P
Dzięki Paweł za wycieczkę.

Paweł:
Dolinę Mnikowską chciałem również odwiedzić ale mnie "ściągnięto" przez głupią komórkę.
Co wcale nie znaczy że tam nie dotrę bo dotrę.  :P
Teraz siedzę patrząc tęsknym wzrokiem za...lodówką. A za kilka chwil gdzieś mnie wyniesie, jeszcze nie wiem gdzie. Zaraz coś mi wpadnie do łba.  ;D

Waldek:
Dolinka Mnikowska jest malutka ale wielce urokliwa. Choć podobno zatraciła swój urok sprzed lat gdy nie była tak zarośnięta. Nie dane mi jednak to było sprawdzić.

Rafał:
Paweł, Ty to nawet kupę kamieni potrafisz pokazać w ciekawy sposób :)


--- Cytat: Waldek w Marca 27, 2012, 13:23:32 ---Choć podobno zatraciła swój urok sprzed lat gdy nie była tak zarośnięta.
--- Koniec cytatu ---
Byłem tam na wycieczce w szkole podstawowej i byłem też kilka lat temu. Z tej pierwszej wizyty niewiele pamiętam ale mam kilka zdjęć. Faktycznie różnica tych ok. 25 lat swoje zrobiła i obecnie Dolina Mnikowska jest potwornie zarośnięta :( Jeżeli idę na spacerek, wolę wybrać się np. do Doliny Kobylańskiej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej