Autor Wątek: Plan imprez 2014 - komentarze  (Przeczytany 3787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez 2014 - komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 25, 2014, 18:21:49 »
Zaktualizowałam termin VI Zempleńskiego Festiwalu Grzybowego (Jdith przysłała informację)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez 2014 - komentarze
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 25, 2014, 18:52:50 »
Oto tekst który dostałam od Judith:


Drodzy przyjaciele grzybiarze!
Z wielką nadzieją planujemy VI Zempleński Festiwal Grzybów. Parę ważnych informacji już możemy wysłać.
Wybrane miejsce było już zajęcie, dlatego termin nie jest zwyczajny, ale też będzie dobry.
Więc termin spotkania 1-3 sierpnia 2014, można zostać dłużej. Jeżeli oglądnęliście dolinę, nie możecie nie chcieć pojechać.
Ośrodek nazywa się Szmaragdowa Dolina - Park Wypoczynku z Restauracją, jest w pobliżu Sátoraljaújhely-Rudabányácska. Zobaczcie jeszcze: http://smaragdvolgy.hu/index.php/hu/

Ceny:
1. Budynek, 2 osobowe pokoje z łazienkami 4500,-Ft/osoba/noc z wyżywieniem (śniadania + kolacja), dzieci 3500,-Ft/osoba/noc z wyżywieniem (dajemy w pierwszej kolejności małżeństwom)

2. Domki drewniane, 3-4 osobowe, pokoje z możliwością dostawek, na każde 2 pokoje 1 węzeł sanitarny. 3700,-Ft/osoba/noc z wyżywieniem, dzieci 3200,-Ft/osoba/noc z wyżywieniem.

3. Na dachu restauracji 3+4 osobowe pokoje ze wspólną łazienką 4500,-Ft/osoba/noc z wyżywieniem, dzieci 3500,-Ft/osoba/noc z wyżywieniem

dostawka 2500,-Ft/osoba/noc, dzieci 2000,-Ft/osoba/noc z wyżywieniem.

Jest też możliwość wyżywienia dla mieszkających w namiotach (cena w trakcie negocjacji).
Ceny nie zawierają opłaty turystycznej 250,-Ft/noc /osoba!
Dla gości hotelu możliwość używania kociołków, parkingu i plaży. W cenę hotelu nie jest wliczone wędkowanie, korzystanie z rowerów wodnych i łódek!
We wsi, w gościńcach, także jest możliwość zakwaterowania, z wyżywieniem w obozie. Czekamy na nadsyłanie zgłoszeń.
Jeżeli jesteście zdecydowani, odezwijcie się jak najszybciej, ale w terminie nieprzekraczalnym do 30 maja 2014.
W imieniu grzybiarzy zepleńskich bardzo serdecznie zapraszam Was w cudowne i bogate w grzyby miejsce.
Z grzybiarskim pozdrowieniem: Kőszeginé  Tóth Judit



Temat założę może w przyszłym tygodniu. Wstępnie zarezerwuję ok. 10 miejsc, pewnie łatwiej będzie potem zrezygnować niż zdobyć miejsce :)
No i uładzę ten tekst, żeby był prostszy (na razie po prostu przetłumaczyłam).

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez 2014 - komentarze
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 07, 2014, 19:18:41 »
Zaktualizowałam termin spotkania smardzówkowego. Węgrzy dali znać, że w tym roku wspólna wyprawa będzie 29 marca.

Offline Andrzej K.

  • Członek Stowarzyszenia
  • Aktywny
  • Wiadomości: 651
Odp: Plan imprez 2014 - komentarze
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 10, 2014, 10:18:22 »
w tym roku wspólna wyprawa będzie 29 marca.
Hmm, nie za wcześnie  ???

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez 2014 - komentarze
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 10, 2014, 10:46:40 »
Może i wcześnie, ale taki termin Węgrzy wyznaczyli :)

Offline Andrzej K.

  • Członek Stowarzyszenia
  • Aktywny
  • Wiadomości: 651
Odp: Plan imprez 2014 - komentarze
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 10, 2014, 13:09:35 »
Może nie będzie tak źle :)
Pamiętam moje pierwsze smardzówkobranie w Miskolcu, było to 04-04-2009, i smardzówki były :)

Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 966
  • Płeć: Kobieta
Odp: Plan imprez 2014 - komentarze
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 10, 2014, 13:20:36 »
Zwykle też Węgrzy pod koniec marca już pokazują zdjęcia smardzówek. Myślę, że będzie dobrze :)

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.