Spotkania > Wyjazdy

Spotkanie w Beskidzie Niskim 26-28.08.2022

(1/10) > >>

Ania:
Wszyscy wiedzą, że to wyjątkowe góry i... lasy. Musimy korzystać póki jeszcze nie zostały wycięte w pień. Nie raz zaskoczyły ciekawostkami mykologicznymi. Oby tylko mocno popadało i nie było upałów, to z pewnością zaobserwujemy bogactwo różnorodności gatunkowej. Znalazłam gospodarstwo agroturystyczne w Zyndranowej oferujące 11 miejsc noclegowych. Dzwoniłam wczoraj i są wolne pokoje w terminie naszego spotkania. Wokół mnóstwo lasów, można natknąć się na niedźwiedzia :) No i jest to środek BeeNu. Jeśli się zdecydujemy, to jutro poczynię rezerwację.

termin: 26-28 sierpnia 2022
miejsce: Zyndranowa, gospodarstwo agroturystyczne "Nad Panną" https://nadpanna.pl/
ceny: 60,00 zł/osoba/noc, gospodarz zgodził się na 50,00 przy naszej grupie 10 osób. Możliwe wyżywienie na wcześniejsze zamówienie (obiad, obiadokolacja). Cennik na stronie nie jest zaktualizowany.
ilość miejsc: 11 (4 pokoje dwuosobowe, 1 trzyosobowy, z łazienkami)

Lista:
1-2. Ania
3. R
4. Waldek
5. Bynio
6-7. Ania, Paweł
8. Baśka
9. Mela
10. Dancio
11.
12.
13.
14.  ...?

lista rezerwowa:

Ola i Oskar
(Nie wiadomo czy Ewa pojedzie. Będzie wiedzieć tydzień wcześniej).

Hanka:
i jeszcze my Anka i Paweł

Rysiek:
OK! A gwarantujesz niedźwiedzia? 8)

Waldek:
Super!

Ania:

--- Cytat: Rysiek w Lipca 29, 2022, 10:57:27 ---OK! A gwarantujesz niedźwiedzia? 8)
--- Koniec cytatu ---
A jakże! To stały bywalec tamtych lasów. Czasem może się trafić też mamusia z młodymi ;) :D
Zarezerwowałam noclegi. Do dyspozycji mamy 4 pokoje, 2 dwuosobowe i 2 trzyosobowe. Wynegocjowałam te 50 zł od osoby. Można zamówić sobie wyżywienie: śniadanie 25, zł, obiadokolacja 30,00 zł (oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem). Teraz tylko zaklinanie deszczu i będzie ok. :D
Może uda mi się tam zajrzeć i naocznie stwierdzić jak się sprawy mają ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej