Spotkania > Wyjazdy

Rozpoczęcie sezonu 2023

(1/6) > >>

Baśka:
Kochani, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na rozpoczęcie sezonu. Mamy potwierdzone noclegi dla 14 osób, ale z możliwością zwiększenia w razie potrzeb. Im wcześniej zgłosimy zmiany - tym lepiej :)

Poniżej niezbędne dane:
termin: 16-18 czerwca 2023
miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy WAKO, Stąporków, ul. Czarniecka Góra 64
cena noclegu: 50,00 zł/osoba/noc

Jest możliwość zamówienia obiadu (30.00 zł), jednak obiad musi być około godz. 14.
W rozmowie z właścicielem ustaliłam, że jest dostępna kuchnia, w której można sobie zrobić śniadanie, kolację, podgrzać czy ugotować coś. Jest też miejsce na grilla, więc wieczorne pieczenie kiełbasek jest bezproblemowe. Po poprzedniej imprezie mam węgiel drzewny do grilla :) Sprawdzę czy wystarczy i w razie potrzeby dokupię :)
Dajcie znać, kto chętny na obiad o 14 :)
Zgłaszajcie się :)
Listę będę aktualizować na bieżąco.


Lista:
1. Janek (Johnny)
2. Waldek
3. Bynio
4-5. Hanka, Paweł
6-8. Gosha, Andrzej K., Lena
9. Mela
10. Rysiek
11. Baśka
12. Ronka
13-14. ...

Hanka:
My też mamy węgiel drzewny z poprzednich wyjazdów i kiełbasę. Kto był tam ten wie, że za płotem jest las i grzyby . Pogoda na razie zapowiada dobry rok. Potwierdzamy przyjazd.

Baśka:

--- Cytat: Hanka w Maja 07, 2023, 17:55:07 ---też mamy węgiel drzewny z poprzednich wyjazdów i kiełbasę.
--- Koniec cytatu ---

Węgiel drzewny - spoko. Ale kiełbasa z poprzednich wyjazdów... Myślisz, że się nada? ;)

Cieszę się, że będziecie :)

Rysiek:
Zobaczymy co życie przyniesie ::)

Ronka +:
Jeszcze ja. Parę lat Was nie widziałam, pora odświeżyć pamięć, jak obecnie wyglądacie ::) Basiu proszę zapisz mnie na obiady. Pozdrawiam serdecznie :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej