Rozmowy o przyrodzie > Zwierzęta

KLESZCZE. Borelioza, babeszjoza i inne choroby.

<< < (6/7) > >>

Baśka:
Masz jakiekolwiek objawy?

Waldek:

--- Cytat: Baśka w Lutego 23, 2015, 21:18:42 ---Masz jakiekolwiek objawy?

--- Koniec cytatu ---
Trudno by mi było jednoznacznie odpowiedzieć. Czasami mam jakieś bóle mięśniowe, grypowe. Ale czy to od tego?

Baśka:
A leczenie Ci jakieś włączyli? Czy tylko stwierdzenie, że miałeś kontakt?

Waldek:

--- Cytat: Baśka w Lutego 23, 2015, 21:35:39 ---A leczenie Ci jakieś włączyli? Czy tylko stwierdzenie, że miałeś kontakt?

--- Koniec cytatu ---
Leczenia jeszcze nie. Dopiero będę się konsultował w tej sprawie. To że miałem kontakt z tym paskudztwem, to wychodziło na wszystkich badaniach :) Ostatnie wykazały jednak że jest go coraz więcej :)

Rysiek:
Borelioza jest bardzo trudnym tematem i ma wiele twarzy. Znam kilka osób, które miały boreliozę i nie były to przyjemne przypadki. Z objawów fizycznych, które opisujesz to wychodzi dość "kiepska" borelioza, objawy zupełnie pasujące do wielu chorób. Moja znajoma miała np temp ciała 36,9-37,1 trwająca z przerwami blisko rok, prawie się zupełnie wykończyła, inny, niestety już były znajomy był leczony jako ostatnie stadium nowotworu mózgu, prawda wyszła na jaw trochę za późno.
Myślę że nie ma na co czekać, znajdź dobrego lekarza / może Klinika Chorób Zakaźnych UJ/ i prawdopodobnie czeka cię 3 miesiące antybiotyku. Trzymaj się  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej