Autor Wątek: Wiosna nam zakwita :)  (Przeczytany 20027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 02, 2012, 16:10:50 »
A przechodziłem koło działek to żem pstryknął.  ;)


Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 02, 2012, 16:14:40 »

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 02, 2012, 17:06:46 »
Podziękował Waldek.  :)
Dzisiaj z przykrością patrzyłem jak mi dobra fota zwiewa na moich oczach.
Wlazłem w las a raczej coś co przypomina las. Nagle rumor, trzask gałęzi i pomiędzy krzakami w poprzek jakieś 15 m. ruszył czołg wielkości za przeproszeniem wielki jak tyłek kachny z koziej wólki, znaczy odyniec.
Szedł jak taran i widziałem że mi przelezie przez ścieżkę i tak się stało. Niestety miałem założony makro i nawet się nie przymierzałem do foty.
Gdybym miał tele na aparacie to bym zdążył dopaść dzikiego gościa a tak pozostało mi rzucić wiązkę pod nosem, szlag trafiło okazję.  :(
W tamtym roku natrafiłem na całe piękne stado dzików z młodymi ale było za bardzo "krzaczasto" bym zdołał zrobić fajną fotę. Bodaj to.

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 02, 2012, 18:19:01 »
Paweł, no to szkoda spotkania :)
Najczęściej też mam obiektyw makro założony (tak w 99% sytuacji) i na wszelkie okazje mogę sobie tylko popatrzeć.

Offline Rysiek

  • Członek Stowarzyszenia
  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 011
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 02, 2012, 18:37:29 »
Dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika ten na drzewo szybko zmyka ;) A ty co w krzaki ;D

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 02, 2012, 18:57:05 »
Waldek, ja się staram łażąc kilka kilometrów na spacerkach dzielić sobie piorytety w zależności od danego terenu. Przeważnie na bardziej odkrytych miejscach, pola otwarte przestrzenie, wtedy przepinam się na tele. Jest wtedy większa szansa na upolowanie czegoś większego. Ale nie jest to regułą. Dzisiaj mi nie wyszło.  ;)
Rysiek - zwiewanie w krzaki to byłby najgorsze dla mnie wyjście. Jak widać cienkie drzewa to najlepiej się nie ruszać, dzik bardziej reaguje na ruch.  ;D
Będąc kiedyś u rodzinki w Szczytnie, czasami chodziłem z wujkiem na polowania, wrażenia i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich - murowane.  ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2012, 07:36:43 wysłana przez Baśka »

Offline Rafał

  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 02, 2012, 23:37:06 »
Paweł, ale te fiafiutki to Ci się udały, że ho ho :) http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/925936-1/DSC_1379.JPG Cudne kolorki.

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 03, 2012, 10:13:28 »
Fotka trzaśnięta zza ogrodzenia na czyjeś działce. Normalnie to bym się położył przed fiafiutkami bo nie przepadam za fotkami robionymi z góry. Dzięki, chociaż mam świadomość pewnych niedoróbek na tej fotce.  :)

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 04, 2012, 18:41:32 »
Drogie dzieci.  :) A wiosenka kwitnie.



Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 04, 2012, 20:21:28 »
Paweł widzę że ciągnie Cię w teren, super. Zazdroszczę. Choć może i mnie jutro się uda wyskoczyć gdzieś w łęg.

Offline Rafał

  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 04, 2012, 23:57:47 »
Paweł, normalnie drażnisz mnie tymi fotkami  ;) Cały czas narzekam na brak czasu i wyrwać z domu mogę się tylko "od święta", a Ty co chwilę gdzieś łazisz :) Fajne zdjątka.

Pomimo tego, że kowale bezskrzydłe wzbudzają w ludziach mieszane uczucia, uważam że ten robal jest bardzo fotogeniczny.  Super foteczka http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/926251-1/DSC_1437.JPG

Offline Paweł

  • Aktywny
  • Wiadomości: 561
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 05, 2012, 01:03:28 »
Po prostu chłopaki korzystam z wolnego czasu a wolny czas mam zazwyczaj wtedy kiedy reszta ludziów normalnie pracuje. Ja pracuję wtedy kiedy normalnie mało kto wtedy pracuje, czyli nie normalnie.  ;)  ;D
Co do robali Rafał to kiedy się przymierzam do zrobienia im fotki, wtedy aparat się mnie pyta " Czy jesteś pewny że mam Ci sfotografować to pełzające coś ?"  ;D
Miłego kolejnego dnia życzę, dzięki.  :)

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 05, 2012, 07:52:43 »
Po prostu chłopaki korzystam z wolnego czasu a wolny czas mam zazwyczaj wtedy kiedy reszta ludziów normalnie pracuje. Ja pracuję wtedy kiedy normalnie mało kto wtedy pracuje, czyli nie normalnie.  ;)  ;D
... dlatego też wziąłem urlop i idę w teren. Da znać wieczorkiem co w trawie piszczy :P

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 11, 2012, 17:51:13 »
W Beskidzie Niskim wiosna jeszcze nie całkiem obudzona, a i ostatnie przymrozki pewnie troszkę ją opóźniają.

Offline Anna M

  • Bywalec
  • Wiadomości: 913
Odp: Wiosna nam zakwita :)
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 11, 2012, 19:02:31 »
Ania śliczne fotki. Ciekawi mnie tylko ten gatunek grzyba http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/927576-1/31.jpg
Może pokażesz nam jego stanowisko kiedyś :)

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.