Spotkania > Wyjazdy

Spotkanie integracyjno-poszukiwawcze

(1/6) > >>

Baśka:
Kochani, bardzo się cieszę, że znowu możemy się swobodnie spotykać :)
Niniejszym zapraszam wszystkich chętnych, czyli krewnych i znajomych królika na spotkanie integracyjne :) Nazwałam je w temacie integracyjno-poszukiwawczym, bo miejsce i pora wskazuje na integrację, ale znając nas, na pewno czegoś poszukamy :) Znajdziemy co się da: nadrzewne, ślady śniegu/zimy, symptomy wiosny, albo cokolwiek innego :)

Miejsce już znamy, to Orawska Knieja, gospodarstwo agroturystyczne Ani i Henia :) Miejsce ustronne - więc ciche, u stóp Babiej Góry; idealna baza wypadowa. Warunki znakomite, gospodarze najchętniej nieba by przychylili. Jest możliwość zamówienia posiłków. Korzystanie z aneksu kuchennego (czajnik, lodówka, naczynia) w cenie noclegu.
W obiekcie jest Wi-fi, za to brak zasięgu polskich sieci komórkowych. Dla kontaktu z zewnątrz, warto pamiętać o telefonie stacjonarnym gospodarzy.
Prosimy o zapisy w komentarzach, lista będzie aktualizowana.

Oto szczegóły:

termin: 22-24 kwietnia 2022

miejsce: Orawska Knieja, Polana 144A, 34-483 Kiczory; tel.+48 18 261 02 80

ceny:
nocleg - 50,00 zł/os
śniadanie - 25,00 zł/os
obiad - 30,00 zł/os

zaliczka: 20 zł/os, płatna do 19 kwietnia 2022 na rachunek bankowy Stowarzyszenia

dane do przelewu:
78 1050 1445 1000 0090 7598 6001
Stowarzyszenie Na Grzyby
Dobranowice 183
32-020 Wieliczka


Lista:
1-2. ER, czyli Ewa i Rysiek
3. Baśka
4-6. Waldek +2
7-9. Bynio +2
10-11. Hanka&Paweł + Antek?
12-13. Małgorzata+Weronika
14. ...

21. ...


Waldek:
Już nie mogę się doczekać!

Hanka:
My na pewno ale chyba bez Antoniego  :)

Baśka:
Na razie przytrzymajmy miejsce dla Antoniego. Zawsze w ostatniej chwili można się przegrupować :) A jeżeli jednak pojedzie, będzie jak znalazł :)

Też się nie mogę doczekać :)

Rysiek:
Mela nie jedzie ma inne zobowiązania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej