Grzyby > Grzyby chronione

Grzyby wielkoowocnikowe chronione w powiecie krakowskim

(1/6) > >>

Anna M:
Witajcie
Jak sam tytuł wątku mówi, tak brzmi tytuł mojej pracy licencjackiej. Mam do wszystkich ogromną prośbę. Gdybyście mieli ciekawe artykuły, strony internetowe, publikacje itd... to bardzo proszę dajcie znać. Jak na razie mam wiele stanowisk grzybów chronionych w powiecie krakowskim. Krytyczną listę grzybów wielkoowocnikowych  podstawczaków i workowców, czek listę. Parę publikacji dr Kujawy, ale to wciąż za mało. Gdybyście coś mieli, to bardzo proszę o pomoc.

Rafał:
Aniu, niedawno Rudek podawał link do publikacji na temat ochrony grzybów w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Może coś Ci się z tego przyda.


Tutaj masz link: http://www.krameko.com.pl/bdpn/BdPN/PLAN_OCHRONY_BDPN/UDZIAL_SPOLECZENSTWA/OPERAT_OCHRONY_GATUNKOW_ROSLIN_I_GRZYBOW_ORAZ_ICH_SIEDLISK_I_STANOWISK/OPERAT_GRZYBY/OPERAT_GRZYBY.pdf

Anna M:
Rafał dzięki za linka, na pewno się przyda :)

Rafał:
Drobiazg :)

Anna M:
Mam jeszcze małą prośbę, potrzebuje również ładnych zdjęć do pracy. Część wykorzystam swoich, część Ryśka i Waldka - oczywiście dostałam zgodę obu Panów :D, ale chętnie przyjęłabym innych zdjęcia. Zdjęcia będą podpisane :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej