Co znalazłem? co to jest? - 2012
wątkach,
[1] Korzenianka
[2] Czy może to być
[3] Kilka grzybków znalezionych w sadzie.
[4] Podejrzewam Boletus luridiformis var. discolor
[5] Najprawdopodobniej Tremella i coś jeszcze.
[6] Żółto-brązowy w typie collybia
[9] Muchomorek z lasu iglastego
Nawigacja
[0] Poziom w górę
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej