Co znalazłem? co to jest? - 2012

wątkach,

<< < (20/21) > >>

[1] Korzenianka

[2] Czy może to być

[3] Kilka grzybków znalezionych w sadzie.

[4] Podejrzewam Boletus luridiformis var. discolor

[5] Najprawdopodobniej Tremella i coś jeszcze.

[6] Żółto-brązowy w typie collybia

[7] żółty w typie hełmówki

[8] Wachlarzowaty z osłoną

[9] Muchomorek z lasu iglastego

Nawigacja

[0] Poziom w górę

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej