Nasze forum > Przedstaw się

Witamy się tu :)

(1/113) > >>

Paweł:
Dobra, to ja zacznę.  :)
Mam na imię Paweł. Od daaaaawna jestem miłośnikiem przyrody ożywionej i tej nie ożywionej. Jestem świrnięty na punkcie fotografii przyrody ale nie tylko. Jakieś pytania ? Odpowiem w myśl zasady jakie pytanie taka odpowiedź - witajcie  :)
Pozwólcie że jako jestem niezwykle przyzwyczajony do niebieskiego atramentu tak może i pozostanie, no chyba że...to wiecie, możem się dogadać.  ;) ;D

Rysiek:
Dzień dobry ;D Mam na imię Ryszard i pewnie mnie nie znacie :) Lubię przyrodę szczególnie tą ożywioną, też jak Ząbuś latam z aparatem po zaroślach i nie tylko.... Po co to robię nie wiem ale jak zobaczę niebieski atrament na stronie to od razu widzę "aniołka Ząbusia" i wraca do mnie pytanie czemu on /atrament/ nie jest zielony ;D

Hudy:
Witam i ja. Mam na imię Rafał i mam problem z alkoholem - dwie ręce a tylko jedne usta :D Grzybki uwielbiam jako składnik równie uwielbianego lasu, będącego częścią mojej kariery zawodowej i naukowej. Dziękuję za uwagę :)

Paweł:
Rikardo - trzymam się tradycji w dobrym słowa tego znaczeniu i koloru zielonego nie mam w swoim długopisie.  :)
Hudy - witaj człowieku "z problemami"  ;D To było dobre.  ;D

Waldek:
Witajcie!
Mam na imię Waldek. Lubię rozgladać się za grzybkami. Szczególnie lubię łazić po łąkach.
Dawno się nie widzieliśmy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej