Nasze artykuły > Nasze publikacje

Chwalimy się :)

<< < (6/8) > >>

Baśka:
Materiał nagrany na początku sierpnia doczekał się emisji. Zmontowali całkiem, całkiem, choć poszła wpadka z twardówką anyżową, oraz wycięty kawałek o czubajce, zostało tylko "tą czubajką", a wcześniejszy fragment wypadł - trudno. Nie miałam żadnego wpływu na montaż. Poniżej link do materiału.

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/38700326/pns-extra-10-minut-o-zdrowiu-grzyby-trujace-i-jadalne

Boguslaw:
BRAWO Barbara  :D
Zero stresu, płynne wypowiedzi, jakbyś urodziła się do występów przed kamerą ;-)

Baśka:
To dzisiejsze:
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/39110917/na-grzyby-sezon-rozpoczety

Ania:

--- Cytat: Baśka w Września 21, 2018, 19:09:54 ---To dzisiejsze:
--- Koniec cytatu ---
W zasadzie już wczorajsze ;) Gratulacje, choć nie za dużo dali Ci powiedzieć :) Podzielam zdanie Bogusia - Ty urodziłaś się do kamery :D

Baśka:

--- Cytat: Ania w Września 22, 2018, 19:02:35 ---choć nie za dużo dali Ci powiedzieć
--- Koniec cytatu ---
Dziękuję Aniu.
Musiałam ostro walczyć, żeby się w ogóle przebić :) Panowie techniczni (szczawie, tak 20-23 lata) mnie wkurzyli na maksa. Bez żadnej refleksji po prostu zabrali mi kilka grzybów (mimo wyraźnego komunikatu, że nie mają prawa ich tknąć). Spotkałam te grzyby dopiero po wejściu antenowym. Powiedziałam im w kilku żołnierskich słowach co o tym myślę (nie mam złudzeń, nie zrozumieli o co chodzi). Ale to chamstwo po prostu poraża.
Następnym razem albo będę sama z prowadzącymi, albo nie jadę. Szkoda czasu dla telewizorni, która ma gdzieś wszystko. Pół dnia uganiam się po lesie w poszukiwaniu okazów, przygotowuję się, jadę 300 km w każdą stronę - żeby przed kamerą walczyć z gwazdorzącym "aktorem" o możliwość wypowiedzenia się, a po emisji spotkać się z eksponatami, które mi były potrzebne przy wypowiedzi, bo młodzi położyli je gdzieś nie informując mnie o tym. ...mać, mać, mać - odpowiedziało echo z przyzwyczajenia...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej