Pogaduszki > O wszystkim i o niczym
Waldkowi lat przybyło ;)
Waldek:
Dziękuję pięknie za pamięć Dzisiaj z Byniem właśnie należycie uczcimy ten jubileusz :P
Baśka:
Waldek, wszystkiego najlepszego :) Zdrowia, wytrwałości, czasu na poszukiwania i oznaczanie, radości, satysfakcji i czego tylko zapragniesz :)
Waldek:
Dziękuję :D
Baśka:
Waldku, wszystkiego naj-
sam sobie dopowiedz czego naj- najbardziej potrzebujesz :)
Ania:
I ode mnie przyjmij Waldku życzenia. Kolejnych lat w zdrowiu i więcej czasu na oznaczenia i potwierdzenia kolejnych grzybowych zdobyczy :D ;D
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej