Pogaduszki > O wszystkim i o niczym

Waldkowi lat przybyło ;)

<< < (5/6) > >>

Waldek:
Dziękuję pięknie za pamięć Dzisiaj z Byniem właśnie należycie uczcimy ten jubileusz :P

Baśka:
Waldek, wszystkiego najlepszego :) Zdrowia, wytrwałości, czasu na poszukiwania i oznaczanie, radości, satysfakcji i czego tylko zapragniesz :)

Waldek:
Dziękuję :D

Baśka:
Waldku, wszystkiego naj-
sam sobie dopowiedz czego naj- najbardziej potrzebujesz :)

Ania:
I ode mnie przyjmij Waldku życzenia. Kolejnych lat w zdrowiu i więcej czasu na oznaczenia i potwierdzenia kolejnych grzybowych zdobyczy :D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej