Autor Wątek: Wodnicha marcowa (Hygrophorus marzuolus) – nowy gatunek w mykobiocie Polski  (Przeczytany 2832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline Baśka

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 2 960
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wodnicha marcowa (Hygrophorus marzuolus) – nowy gatunek w mykobiocie Polski
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2020, 08:10:57 »
Gratulacje :)

Offline Vito

  • Aktywny
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wodnicha marcowa (Hygrophorus marzuolus) – nowy gatunek w mykobiocie Polski
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 25, 2020, 09:24:55 »
Minęło już kilka ładnych lat, kiedy po raz pierwszy zachęcałem do poszukiwania tego gatunku na terenie naszego kraju. Rudek powinien to dobrze pamiętać, nawiasem, to na niego właśnie liczyłem. Cieszy mnie, ze poszukiwania znalazły swój szczęśliwy finał. Moje szczere gratulacje.

Offline Ronka +

  • Nowy
  • Wiadomości: 96
Odp: Wodnicha marcowa (Hygrophorus marzuolus) – nowy gatunek w mykobiocie Polski
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 26, 2020, 21:50:21 »
Świetne opracowanie i piękne grzyby. Aniu,  Waldku przyjmijcie moje gratulacje.

Offline Hanka

  • Członek Stowarzyszenia
  • Początkujący
  • Wiadomości: 272
Odp: Wodnicha marcowa (Hygrophorus marzuolus) – nowy gatunek w mykobiocie Polski
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2020, 23:02:03 »
Rudek powinien to dobrze pamiętać, nawiasem, to na niego właśnie liczyłem. Cieszy mnie, ze poszukiwania znalazły swój szczęśliwy finał. Moje szczere gratulacje.
To akurat mnie i mojemu Pawłowi się udało tę pierwszą znaleźć, pewnie Rudek za słabo szukał. Dziękujemy   ;D

Offline Rysiek

  • Członek Stowarzyszenia
  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 011
Odp: Wodnicha marcowa (Hygrophorus marzuolus) – nowy gatunek w mykobiocie Polski
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 28, 2020, 13:04:25 »
I pięknie :D

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.