Autor Wątek: Konkurs  (Przeczytany 4025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hudy

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1 508
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 14, 2012, 18:14:53 »
Hudy dzięki :) Formie czego jesteś przeciwny? SMS-ów? Tam we wstępie, było wyjaśnienie dlaczego tak :)
Ja rozumiem, że oszustw będzie mniej i takie tam. Ale forma esemesowa to dodatkowa forma zarabiania. Konkurs, w którym to uczestnicy finansują nagrody to i ja mogę sobie ogłosić. Kiedyś było tak, że się otwierało jakiś produkt i już było wiadomo czy się wygrało. Bez dodatkowych warunków. A tu proszę kupujesz np. batona, wysyłasz eska i wychodzi że płacisz za batona 2x więcej. Takie cwaniactwo mnie nie bawi. W pulowerkowym konkursie oczywiście produktu nie ma, ale nagrody w dużej mierze sfinansują się z smsów.

Offline Boguslaw

  • Aktywny
  • Wiadomości: 470
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 14, 2012, 20:28:03 »
Hudy, zgadza się. To jest taki "silnie kapitalistyczny" biznes lub. ew. przekładanie kosztów "imprezy" na tych SMS-ujących.
Przyjemności, zabawa, satysfakcja itp., itd. jednak kosztują, zwłaszcza te naciągane  ;)

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 19, 2012, 16:57:33 »
Jest nowa statystyka i nadal prowadzimy:
http://pulowerek.pl/2012/06/czas-ucieka-kolejne-statystyki-konkursowego-glosowania/
Głosowanie jeszcze potrwa do niedzieli, do 23:59

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:23:56 »
No i tak. Konkurencja depcze nam po piętach i wcale to nie jest moim zdaniem coś wyjątkowego. Różnica kilku głosów nie daje nam gwarancji wygranej. Nie wiem jak to jest z zaliczaniem kilku głosów z jednego telefonu, ale mam wrażenie że 1 telefon 1 głos. Proszę więc osoby, które nie oddały głosu a mogłyby to uczynić, o zagłosowanie na nasze zdjęcie :) Dzisiaj już trochę osób zachęciłam, ale czy to wystarczy??? Głosowanie trwa jeszcze tylko do niedzieli, do 23:59. A to link do dziś podanych wyników i do galerii zdjęć http://pulowerek.pl/2012/06/zachecamy-do-glosowania-w-konkursie-nic-nie-jest-jeszcze-przesadzone-ostatnie-statystyki/
Przypominam, że nasze zdjęcie to - 28, a treść sms-a który trzeba wysłać - TC.PULO.28 na nr 71068

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:50:32 »
Aniu, wezmę telefony dzieci i wyślę  ;)

Offline Hudy

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1 508
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 22, 2012, 21:01:16 »
Nie powinno się podawać głosów w trakcie głosowania...  :)

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 23, 2012, 20:04:01 »
Dzięki Waldku :D Hudy, pewnie masz rację :-\
Głosowanie konkursowe zakończy się za ok. 28 godzin. W komentarzach na pulowerku pojawiła się informacja, że brak ograniczeń "esemesowaniu" z jednego telefonu. Jeśli ktoś chciałby to poczytać to jest pod linkiem http://pulowerek.pl/2012/06/zachecamy-do-glosowania-w-konkursie-nic-nie-jest-jeszcze-przesadzone-ostatnie-statystyki/
Tak więc jeszcze raz zachęcam - głosujcie na nasze zdjęcie :) Lub takie, które się Wam podoba, bo jest tam kilka fajnych i mają zdecydowanie za mało głosów :) I już więcej nie będę Was zanudzać. Wyniki pewnie w poniedziałek się pokażą, to jeszcze wtedy dam informację jaka by nie byłą :roll:

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 25, 2012, 00:06:42 »
O godzinie 00:00 głosowanie się zakończyło. Nie wiem kiedy będą wyniki, ale gdy się pojawią dam znać. Tymczasem dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy oddali głosy na nasze zdjęcie :D Zobaczymy pewnie już dziś jaki będzie efekt :)

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 26, 2012, 17:20:08 »
Dziś przedstawiono wyniki i niestety, cel nie został osiągnięty, ale mamy III miejsce. Zresztą sami zobaczcie http://pulowerek.pl/2012/06/oglaszamy-wyniki-urodzinowego-konkursu-pulowerka/
Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim głosującym :D

Offline Hudy

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1 508
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 26, 2012, 17:41:47 »
Słabe te nagrody  :P A pierwsze miejsca były ustawione :P

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 26, 2012, 17:55:16 »
Każdy głosował na swoje :P To niestety nie telewizja, że głosują widzowie. Następnym razem będzie lepiej ;) Gdyby był warunek, że jeden telefon - jeden głos, to bym wygrała ;)

Offline Waldek

  • Administrator
  • Wytrawny grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 13 764
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 26, 2012, 20:39:32 »
Miejsce nie jest złe, choć widzę że różnice były dość duże. Nastepnym razem będzie lepiej. Choć sprawiedliwie byłoby gdyby dało sie wysłać tylko raz SMSa.

Offline Rafał

  • Bywalec
  • Wiadomości: 1 124
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 26, 2012, 23:21:33 »
Dziś przedstawiono wyniki i niestety, cel nie został osiągnięty, ale mamy III miejsce.
Ania, trzecie miejsce to też podium :) Moje gratulacje.

Offline Ania

  • Administrator
  • Początkujący grzybiarz
  • *****
  • Wiadomości: 5 611
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 27, 2012, 20:09:16 »
Oczywiście chłopaki, miejsce nie jest złe i cieszę się, że aż tyle osób oddało swoje głosy. Dzięki temu właśnie mamy podium. Mierzyłyśmy wprawdzie wyżej i sporo żeśmy się napracowały, żeby zachęcić około setki osób do wysłania sms-ów... ;) Następnym razem będzie jeszcze lepiej :D

Offline Anna M

  • Bywalec
  • Wiadomości: 913
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 27, 2012, 20:12:33 »
Na pewno będzie lepiej :) moje gratulacje :)

 

* Permissions

  • You can't post new topics.
  • You can't post replies.
  • You can't post attachments.
  • You can't modify your posts.