Pracownia grzybiarza > Mikroskopowanie
Obiekty spod szkiełka
Waldek:
Przystojniak :)
Vito:
Dwa nowe twory.
Baśka:
Ta sylweta cytryny z pierwszego zdjęcia, to może być jakiś zbłąkany zarodnik innego gatunku. Zgadłam?
A ten opornik... Nie znam się na mikroskopowaniu, ale bardzo jestem ciekawa co to za obiekty :)
Vito:
Oj, nie znam zarodników o takim kształcie.
Ja sam nie wiem, co to jest. :o
Waldek:
Ten duży czarny to Panaeolus któryś? :)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej