Pracownia grzybiarza > Mikroskopowanie

Obiekty spod szkiełka

<< < (3/7) > >>

Waldek:
Przystojniak :)

Vito:
Dwa nowe twory.

Baśka:
Ta sylweta cytryny z pierwszego zdjęcia, to może być jakiś zbłąkany zarodnik innego gatunku. Zgadłam?

A ten opornik... Nie znam się na mikroskopowaniu, ale bardzo jestem ciekawa co to za obiekty :)

Vito:
Oj, nie znam zarodników o takim kształcie.
Ja sam nie wiem, co to jest. :o

Waldek:
Ten duży czarny to Panaeolus któryś? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej