Pogaduszki > O wszystkim i o niczym

Uwaga na wandali broniących swoich miejscówek grzybowych!!!

(1/3) > >>

Ania:
Postanowiłam wydzielić posty off topic z poważnego wątku o współpracy. Jeśli uznacie, że można je upublicznić, to je przeniesiemy na ogólnodostępne forum.

A ja miałam ciekawie, łącznie z kapciami pod lasem. Ktoś zastosował techniki identyczne jak gdzieś u Was i podziurawił koła chyba wszystkim samochodom >:(

Waldek:

--- Cytat: Ania w Września 21, 2013, 22:28:36 ---A ja miałam ciekawie, łącznie z kapciami pod lasem.
--- Koniec cytatu ---
Trafił się jakiś idiota?

Baśka:
Najwyraźniej idiota i do tego bezczelny. Dla kawału wystarczyło powietrze spuścić przez wentylek. Ale żeby od razu opony dziurawić, to już zwykłe chamstwo.

Ania:
Dziś jeździliśmy na zimówkach, a jutro dwa koła idą do wulkanizacji, to się dowiemy może czym podziurawione. Chcę zaznaczyć, że to pod naszym najlepszym lasem (Wola Niżna). Myślę, że ten idiota chce odstraszyć od swoich miejscówek.

Baśka:
Jeżeli tam teren jest rzeczywiście monitorowany, to może da się namierzyć tego dowcipnisia. Jakby tak dostał wszystkie rachunki za naprawę i wymianę uszkodzonych opon, to by się nauczył, że się tego nie robi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej