Pogaduszki > O wszystkim i o niczym

Uwaga na wandali broniących swoich miejscówek grzybowych!!!

<< < (2/3) > >>

Hudy:
Dobrze mieć, tak jak to ruskie robią, kamerę w autach. Nie jest to drogie rozwiązanie :)

Ania:

--- Cytat: Baśka w Września 23, 2013, 05:28:20 ---Jeżeli tam teren jest rzeczywiście monitorowany,
--- Koniec cytatu ---
Ciężko się dodzwonić do leśnictwa, nadleśnictwa, a do leśniczego na komórkę... cały dzień mi zeszło, aż w końcu o 16-tej  się udało. Nie zmienia to faktu, że nic nie wskórałam, bo dowiedziałam się że to nie jego rewir. Ponadto uzyskałam od niego informację, że kamera jest przenośna i niekoniecznie tam w tym czasie była...
Będę próbować jeszcze jutro (w godzinach pracy) dodzwonić się do właściwej osoby :o

Baśka:
Aniu, wiem jak to jest z tym monitoringiem. Jeżeli to nie jest sprawa o zabójstwo, to policja się nie zainteresuje, nadleśnictwo się wypnie, przeciętny obywatel machnie ręką. Ale nie rozumiem dlaczego przeciętny obywatel ma być olewany przez policję i inne nadleśnictwa, a za to ponosić koszty działalności wandala. Zero tolerancji dla wandalizmu. Chyba zainwestuję stówę w kamerkę (Hudy wspominał o tej możliwości) i będę ją zostawiała włączoną. Jak się nic nie stanie - wykasuję nagranie. A w razie czego - będzie dowód :)

Ania:
Tak Basiu, tylko odpowiednio ją zamaskuj (tę kamerkę), żebyś przy okazji szyby nie straciła, bo wtedy koszt jeszcze większy niż wulkanizacja.

Ania:
Chyba mi się udało :) Nie wiem czy dobrze zrobiłam ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej