Rozmowy o przyrodzie > Piękna Polska

Wiosna nam zakwita :)

(1/24) > >>

Paweł:
Jako że znów mnie poniosło, tym razem zapolowałem na wiosenkę w klimatach Jury Krakowsko - Częstochowskiej.  :) W sąsiedztwie malowniczych ruin zamku w Rabsztynie zakwitają już pierwsze wiosenne fiafiutki. Zapraszam.  :)

Waldek:
Widzę że od czasu jak ostatnio byłem (5 lat temu) w Rabsztynie  to sporo się zmieniło. Koniecznie muszę tam wpaść w tym roku. Malownicze miejsce :)

Paweł:
Waldek, od jakiś dwóch lat teoretycznie wejść na dziedziniec się nie da. Oficjalnie brama jest zamknięta bo trwa jakaś tam renowacja tych ruin. Ale chyba im się kasa skończyła bo nic się tam nadal nie dzieje.
Byłem tam kilka razy robiąc foty kiedyś tam dokładne.
Tym razem ruiny tego zamku nie były moim celem głównym więc sobie darowałem włażenie do wewnątrz. Za zamkiem jest las bukowy i tam właśnie chciałem potuptać za wiosennymi fiafiutkami. Cel osiągnięty.  :)
A swoją drogą do tego lasu nieopodal warto wskoczyć bo w lesie są majestatyczne ostańce wapienne i klimat do jurajskiej przyrody na zdjęciach jest mniamuśny.

Waldek:
Paweł, muszę się tam wybrać. Uwielbiam jurajskie klimaty. Dzięki jeszcze raz za fotorelację :)

Rafał:
Paweł, ładne wiosenne zdjęcia :)

W tych ruinach nigdy nie byłem. Szkoda, że niszczeją. Zresztą nie pierwsze i nie ostatnie :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej