Pogaduszki > O wszystkim i o niczym
Wielkanocne Życzenia
Ania:
Baśka:
Kochani, Wielkanoc za pasem, bo już jutro :)
Życzę wszystkim zdrowia, siły, pogody ducha, wielu wspaniałych chwil spędzonych w naturze; wynalazków i pięknych zdjęć :)
Cieszmy się tym co mamy (choćby drobiazgami), pamiętajmy miłe chwile, spędzajmy wspólnie czas. Będzie dobrze :) Obiecuję :)
Ania:
Waldek:
Wszystkiego co najlepsze :D
Ania:
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wiosenne życzenia członkom i sympatykom Stowarzyszenia Na Grzyby. Niech w Waszych domach i rodzinach zagości radość, spokój i nadzieja odradzającego się życia.
Nawigacja
Idź do wersji pełnej