Spotkania > Wyjazdy

Polecane miejsca

(1/9) > >>

QAND:
Proponuję taki temat ponieważ wielu z nas lubi wyjazdy, ja sam jeżeli tylko mogę podróżuję, w tym wątku myślę również o wakacjach, feriach.

Często gdzieś jeździmy i czasem przepłacamy lub jesteśmy niezadowoleni z miejsca w który mieszkamy, dzięki temu tematowi możemy wymieniać się ciekawymi miejscami i namiarami na noclegi lub restauracje.

Będą w tym wątku znajdowały się adresy, telefony, czyli dane których nie powinno się publicznie wymieniać w związku z tym proponuję żeby pisać o ciekawych miejscach lub zadawać pytania, a co do samych namiarów przekazywać telefonicznie lub mailami, jeżeli uważacie że nie ma problemu w podawaniu namiarów to możemy je pisać.

Ja w związku z feriami polecam miejscowość Ząb, dużo osób z naszego grona już miała przyjemność poznać to miejsce na kuligu :), najwyżej położona wieś w Polsce, niedaleko Zakopanego, na szczyt Gubałówki 30 min na nogach, mam namiary na tanie noclegi, 15 zł - nocleg, 5 zł - śniadanie, 10zł - obiad, 5 zł - kolacja :) taniocha i przyjemnie :)
 

QAND:
Kolejne miejsce które bardzo lubię i odwiedzam co roku to Bieszczady, miejscowość Werlas, położona jest około 26 km od Soliny, 20 km od Polańczyka, cenię sobie tą miejscowość głównie za spokój o który ciężko w Solinie lub Polańczyku, noclegi również nie drogie 25 zł i bardzo mili gospodarze :) a jakie pyszne wyroby można tak kupić :) masło, jajka, ser.

Polecam i zapraszam do pisania.

QAND:
Jeszcze jedno miejsce :) teraz zagranica :)
Bułgaria, byłem ale kilka lat temu, bardzo mi się podobało, cieplutkie morze :)

Mam namiary na noclegi u rodziny mojego znajomego Bułgara który mieszka na stałe w Polsce, ja osobiście jeszcze nie korzystałem :) ale wybieram się w tym roku, natomiast był mój kolega i wrócił bardzo zadowolony, noclegi w klimatyzowanych apartamentach z aneksami kuchennymi i basenami :), do morza około 200 m, cena 11 euro za nocleg, dzieci chyba połowa, mają również restaurację.
Ogólnie, kolega mówił mi że jest tanio i dużo zwiedził, poniżej link do strony :)

http://www.sloneczna-bulgaria.net/oferta

QAND:

--- Cytat: Waldek w Stycznia 29, 2012, 17:14:37 ---Mam też w ciekawą miejscówkę nad Polańczykiem (na końcu osiedla Na Wzgórzu). Gdyby ktoś chciał to moge podać nr telefonu właściciela. Polecam.

--- Koniec cytatu ---

Cieszę się że nie tylko ja lubię Bieszczady :) twoja oferta jest również cenna i na pewno się przyda, znam ludzi którzy lubią być bliżej kurortów, ja osobiście wolę spokój :)

Rafał:

--- Cytat: QAND w Stycznia 29, 2012, 20:28:19 ---ja osobiście wolę spokój :)
--- Koniec cytatu ---
Ja też :)
Dlatego chętnie wybieramy się na wakacje na Kaszuby. Miejsce fantastyczne. Wszędzie blisko, mieszka się w lesie a do jeziora jest ok 200 metrów. Ryby, grzyby, cisza i pokój. To jest to, co tygrysy lubią najbardziej :)
Lasy to bory sosnowe. Piękne, czyste i z mnóstwem leśnych dróżek. Dla rodzin z dziećmi wymarzone miejsce. Jak nasza Madzia miała poniżej roczku, to jeździliśmy z nią w głębokim wózku po lesie :) Ona spała spokojnie a myśmy buszowali za grzybkami.
Czyste jeziora i bliskość innych atrakcji to inne atuty. Do morza ok. 60km, do rezerwatu Kamienne Kręgi ok. 40km. Piękne, odludne miejsca są co kawałek :)

Sam ośrodek lata świetności ma już dawno za sobą, ale jest tam tyle innych atrakcji, że w domku praktycznie tylko się śpi.
Dane ośrodka: http://www.portus.gdansk.pl/os_golun

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej