Spotkania > Wyjazdy

Polecane miejsca

<< < (2/9) > >>

Paweł:
A u nas w domku jest opcja pt. Chorwacja. Ale czy wypali, nie wiem.
Ale na pewno wypali plan nr.2 Czyli Mazury.
Najwyższy już czas zacząć poznawać ten region tysiąca i jednego obiektywu.  ;) Od pewnego czasu zerkam na oferty czyli ma być domek letniskowy, przy lesie i o rzut obiektywem do jeziora.  ;D
Potencjalnych ofert jest multum ale gdyby ktoś coś miał na uwadze konkretnie jeżeli chodzi o zakwaterowanie to z chęcią zerknę.

Waldek:
Qand, uwielbiam Bieszczady. Świetnie się tam czuje. Bywam tam przynajmniej dwa razy w roku po kilka dni od wielu lat. Oj, będzie chyba temat do rozmów :)
Rafał, na Kaszubach byłem parę razy ale nigdy na dłużej niz jeden dzień. Szkoda bo to piękny region. W ogóle Polska jest pięknym krajem.

Rafał:

--- Cytat: Waldek w Stycznia 29, 2012, 23:20:02 ---Rafał, na Kaszubach byłem parę razy ale nigdy na dłużej niż jeden dzień. Szkoda bo to piękny region.
--- Koniec cytatu ---
Ano szkoda. W tym ośrodku byliśmy już 5 albo 6 razy na przestrzeni ostatnich 12 lat. Na początku jeździliśmy tam na tydzień góra dwa. Od kilku lat staramy się tak zorganizować urlop, żeby jechać tam na 3 tygodnie.
Jak trzeba wracać do domu, to jakoś tak smutno się robi ale zawsze wracamy wypoczęci.
Ludzie, którzy tam mieszkają, żyją innym tempem niż w miastach. Nigdzie im się nie spieszy i na wszystko mają czas. Taki sposób życia udziela się bardzo szybko i ciężko później się przestawić na wariacki, miejski tryb życia :(

Andrzej K.:
QAND bardzo dobry temat,  :) na pewno nie jedna osoba skorzysta z info tu zawartych, może i ja sam :)

QAND:

--- Cytat: Rafał w Stycznia 29, 2012, 21:57:37 ---
--- Cytat: QAND w Stycznia 29, 2012, 20:28:19 ---ja osobiście wolę spokój :)
--- Koniec cytatu ---
Ja też :)
Dlatego chętnie wybieramy się na wakacje na Kaszuby. Miejsce fantastyczne.
--- Koniec cytatu ---

Mam nadzieje że kiedyś pojadę:) musi być SUPER.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej