Stowarzyszenie Na Grzyby
Spotkania => Wyjazdy => Wątek zaczęty przez: Baśka w Maja 16, 2026, 15:49:07
-
Kochani, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na rozpoczęcie sezonu. Mamy potwierdzone noclegi dla 14 osób w znanym nam ośrodku w Stąporkowie/Czarnieckiej Górze.
Poniżej niezbędne dane:
termin: 26-28 czerwca 2026
miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy WAKO, Stąporków, ul. Czarniecka Góra 64
cena noclegu: 55,00 zł/osoba/noc
Pokoje są z łazienkami, ale kilka jest wieloosobowych. Jakoś się tam rozmieścimy :) Pościel jest, za to nie pamiętam, czy są tam też ręczniki. W ośrodku odbywają się imprezy okolicznościowe. Tym razem, w czasie naszego spotkania ma być jakaś osiemnastka, czyli w nocy może być głośno.
O możliwość zamówienia obiadu tym razem nie pytałam, poprzednio woleliśmy sami sobie coś zorganizować, bo dzięki temu byliśmy mobilniejsi. Na miejscu jest dostępna kuchnia, w której można sobie zrobić śniadanie, kolację, podgrzać czy ugotować coś. Jest też miejsce na grilla, więc wieczorne pieczenie kiełbasek jest bezproblemowe. Po poprzednich imprezach mam tacki do grilla, jednorazowe kubeczki i jakieś sztućce. Sprawdzę co jest i ewentualnie coś dokupię, np. węgiel drzewny :)
Zgłaszajcie się :)
Listę będę aktualizować na bieżąco.
Lista:
1. Baśka
2. Piotrek
3. Agata
4-5. Gosha i Andrzej
6. Ania
7-8. Bonita i Marek
9. Waldek
10. Bynio
11-12. Agnieszka i Łukasz
14. ...
-
Ludzie, co tu tak cicho?!
Nikt więcej się nie wybiera?!
W trójkę pojedziemy?!
No, nie żartujcie :)
-
Spokojnie :D
Daj kilka dni czasu na organizację.
-
Daj kilka dni czasu na organizację.
Wiem :)
-
O, fajnie, zapisz mnie i Gosię :)
-
... się robi :)
-
Namówiliśmy dwoje naszych znajomych na ten wyjazd więc proszę dopisać Bonita i Marek :)
-
Super!
Przy okazji powiedz Gosi, że zrobię kwaśnicę :)
-
Dopisałem się i Darka :)
-
Świetnie :)
-
A ja usunęłam pytajnik :)
-
Bardzo się cieszę :)
-
Poproszę o dopisanie na listę Agnieszkę i Łukasza, to nasi serdeczni przyjaciele z Gostynina😁
-
Poproszę o dopisanie na listę Agnieszkę i Łukasza
Zrobione :)
-
Aniu, dziękuję :)
-
Aniu, dziękuję :)
Nie ma za co :) Zauważyłam i wpisałam :D