Stowarzyszenie Na Grzyby

Spotkania => Wyjazdy => Wątek zaczęty przez: Baśka w Maja 16, 2026, 15:49:07

Tytuł: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Maja 16, 2026, 15:49:07
Kochani, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na rozpoczęcie sezonu. Mamy potwierdzone noclegi dla 14 osób w znanym nam ośrodku w Stąporkowie/Czarnieckiej Górze.

Poniżej niezbędne dane:
termin: 26-28 czerwca 2026
miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy WAKO, Stąporków, ul. Czarniecka Góra 64
cena noclegu: 55,00 zł/osoba/noc

Pokoje są z łazienkami, ale kilka jest wieloosobowych. Jakoś się tam rozmieścimy :) Pościel jest, za to nie pamiętam, czy są tam też ręczniki. W ośrodku odbywają się imprezy okolicznościowe. Tym razem, w czasie naszego spotkania ma być jakaś osiemnastka, czyli w nocy może być głośno.
O możliwość zamówienia obiadu tym razem nie pytałam, poprzednio woleliśmy sami sobie coś zorganizować, bo dzięki temu byliśmy mobilniejsi. Na miejscu jest dostępna kuchnia, w której można sobie zrobić śniadanie, kolację, podgrzać czy ugotować coś. Jest też miejsce na grilla, więc wieczorne pieczenie kiełbasek jest bezproblemowe. Po poprzednich imprezach mam tacki do grilla, jednorazowe kubeczki i jakieś sztućce. Sprawdzę co jest i ewentualnie coś dokupię, np. węgiel drzewny :)
Zgłaszajcie się :)
Listę będę aktualizować na bieżąco.

Lista:

1. Baśka
2. Piotrek
3. Agata
4-5. Gosha i Andrzej
6. Ania
7-8. Bonita i Marek
9. Waldek
10. Bynio
11-12. Agnieszka i Łukasz
14. ...
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Maja 20, 2026, 17:11:29
Ludzie, co tu tak cicho?!
Nikt więcej się nie wybiera?!
W trójkę pojedziemy?!

No, nie żartujcie :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Waldek w Maja 20, 2026, 22:29:53
Spokojnie :D
Daj kilka dni czasu na organizację.
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Maja 21, 2026, 01:19:40
Daj kilka dni czasu na organizację.


Wiem :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Andrzej K. w Czerwca 01, 2026, 14:04:34
O, fajnie, zapisz mnie i Gosię :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Czerwca 01, 2026, 16:46:38
... się robi :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Andrzej K. w Czerwca 03, 2026, 09:20:21
Namówiliśmy dwoje naszych znajomych na ten wyjazd więc proszę dopisać Bonita i Marek  :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Czerwca 03, 2026, 13:13:53
Super!

Przy okazji powiedz Gosi, że zrobię kwaśnicę :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Waldek w Czerwca 15, 2026, 16:59:58
Dopisałem się i Darka :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Czerwca 15, 2026, 17:58:24
Świetnie :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Ania w Czerwca 15, 2026, 20:52:31
A ja usunęłam pytajnik :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Czerwca 17, 2026, 07:52:25
Bardzo się cieszę :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Andrzej K. w Czerwca 19, 2026, 15:19:28
Poproszę o dopisanie na listę Agnieszkę i Łukasza, to nasi serdeczni przyjaciele z Gostynina😁
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Ania w Czerwca 20, 2026, 13:08:09
Poproszę o dopisanie na listę Agnieszkę i Łukasza
Zrobione :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Czerwca 21, 2026, 18:34:56
Aniu, dziękuję :)
Tytuł: Odp: Rozpoczęcie sezonu 2026, Czarniecka Góra, 26-28 czerwca
Wiadomość wysłana przez: Ania w Czerwca 21, 2026, 23:15:25
Aniu, dziękuję :)
Nie ma za co :) Zauważyłam i wpisałam :D