Stowarzyszenie Na Grzyby

Pogaduszki => O wszystkim i o niczym => Wątek zaczęty przez: Waldek w Maja 16, 2026, 21:24:56

Tytuł: Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie przyrody
Wiadomość wysłana przez: Waldek w Maja 16, 2026, 21:24:56
Istnieje pomysł delegowania kompetencji min. tworzenia rezerwatów do samorządów. Chyba nie muszę dodawac jaki byłbym skutek...

Poniżej ankieta do wypełnienia w sprawie konsultacji.

https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=KONSULTOWANY_PROJEKT&NrProjektu=RPW%2F13032%2F2026&fbclid=IwY2xjawR1op9leHRuA2FlbQIxMABicmlkETB6SUNPdE44YkdCeXlrbjFHc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHpsTw9J5ZrI0v9xP7ddC3oKbHDDjgmjO9_ywyiRMBdMRT6milcFyTIhVXQO3_aem_HqgLOyIGy5GcFRstoDfYNQ

Tytuł: Odp: Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie przyrody
Wiadomość wysłana przez: Baśka w Maja 17, 2026, 15:27:20
Nie widzę ankiety.
Link prowadzi do projektu i informacji o zakończonych konsultacjach.
Tytuł: Odp: Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie przyrody
Wiadomość wysłana przez: Waldek w Maja 17, 2026, 19:03:44
No tak... Konsultacje były do 16tego...
Tytuł: Odp: Poselski projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie przyrody
Wiadomość wysłana przez: Waldek w Maja 17, 2026, 19:54:42
Dobrze, że chociaż ja zdążyłem.