1
O wszystkim i o niczym / Odp: Pożegnania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andrzej K. dnia Czerwca 23, 2026, 21:49:45 »Aniu, przyjmij nasze najszczersze wyrazy współczucia. Myślami jesteśmy z Tobą w tym trudnym czasie.
, ale zdarzają się błędy/przeoczenia w nauce, które czasem mogą okazać się kluczowe dla sprawy. Możliwie, że jest to w tym casusie, ale - nie mam pewności; czasem merytoryczne dyskusję są potrzebne. 

Jacku, bogato...Czy ja wiem
Dopiero w ostatnich dniach pojawiło się sporo nowych gatunków, a tak, to było tak sobie 
