Cześć!
Nazywam się Michał Lisiak. Od kliku lat mieszkam w Toruniu.
Od małego las to mój "drugi dom" i zbieranie grzybów towarzyszy mi od niepamiętnych czasów.
Oprócz "klasycznych" grzybów jadalnych, w których prym niezmiennie wiedzie borowik szlachetny i mleczaj rydz, moją wręcz niemal obsesyjną pasją są gwiazdosze i inne rzadkie wnętrzniaki, których w Toruniu ostatnio nie brakuje:)
Moje największe dotychczasowe "trofea" to: gwiazda wieloporowa - Myriostoma coliforme, gwiazdosz wzniesiony - Geastrum fornicatum oraz gwiazdosz, który otrzymał robocze oznaczenie, jako Geastrum pectinatum/berkeleyi complex.
Pozdrawiam serdecznie!